Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire aggódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire aggódok a barátom miatt?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. A barátom 28, majdnem minden nap Pestre jár dolgozni. Egy órára lakunk onnan. Kb egy hónapja mentünk kicsit kikapcsolódni hétvégén. Én, lehet hogy selejtes vagyok, de a legjobban a közúti balesetektől félek. Aznap álltunk a pirosnál, és hátulról belénk jött egy kisebb busz. Nem volt persze semmi belőle, de arra elég volt,hogy agyon aggódjam magam, amikor nincs itthon, főleg, ha tudom hogy már jön haza. Ha meghallok egy mentő hangot, komolyan a falat kaparnám. Soha nem voltam ilyen "ragadós", aggódós, most a koccanás óta vagyok nagyon ilyen. Ez majd elmúlik, vagy ilyen selejtes maradok?

2012. jún. 26. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem az, de a koccanás után érthető. Kaptál egy kisebb sokkot, vagy hogy mondják ezt... szóval megmaradt.

Próbáld magad nyugtatni, emlékezz rá, hogy ezen azelőtt se filóztál ennyit... és hogy nem is érdemes. Ha nem megy, akkor egy szakember talán tud értelmesebbet.

2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha leesel a ló hátáról, mássz vissza rá!


Kb. így tudom jellemezni. Szerintem többet kellene autóznod hogy lásd, ez ritka.

2012. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, h nem ide tartozik, de hirtelen azt hittem, hogy az én barátnőm vagy, mert a kor tökéletesen egyezik az ittenivel (nála is, nálam is), de a többi már nem..:)


Azért normális, h ennyire aggódsz, és nem vagy "selejtes", csupán szerelmes...:)

2012. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!