Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabo0515 kérdése:

Csak barát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az helyzet hogy 1hónapot jártam egy sráccal. Eleinte jó volt, jól éreztem magam ,de egyre jobban untam. Aztán szakítottam vele. Ő olyanokat mondott, hogy nincs értelme az életének ..stb (érzelmi zsarolás). Sajnáltam! Rájöttem hogy hiányzik,mint barát nem mint pasi, de ki békültem vele. És ez a 2.nap hogy újra együtt vagyunk és megint furcsa.Megfojt azzal hogy szeret.Állandóan figyeli,hogy mit csinálok(pedig megbízik bennem). Jól esik,hogy foglalkozik velem,de túlzásokba esik és ha megmondom neki megint összeomlik. Nem tudom mit tegyek. Hiányzik az exem és ahogy felbukkan már nem akarok senkivel kapcsolatot. :( Segítsetek!

#mégse akarom ezt
2012. jún. 28. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te szereted még ot csak nem tudsz most rola, ne hagyd szenvedni és probaljatok meg ujra, késobb rájosz h mennyire szereted :) bízz bennem, am hány éves vagy ?
2012. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17. Szeretem ,de nem vagyok belé szerelmes szóval elég furcsa helyzet..elolvastam ezt az idézetet: "Szakítás után már ne újíts fel régi kapcsolatokat, ne szervezz még egy búcsúlefekvést, újrakezdést, és ne alakíts ki "se veled-se nélküled" jellegű kapcsolatokat. Az élet teremt olyan helyzeteket, amikor választani kell. Ne menekülj el a döntés, a választás felelőssége elől." és most elgondolkoztam, hogy mit tegyek. Semmire nem jutottam. :S
2012. jún. 28. 00:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked kell dontened,en azt mondom h melyen meg mindig szerelmes vagy bele. Es ha a pasi igy szeret ne dobd el csak ugy...
2012. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. És lenne még egy kérdésem. Én egyszer voltam nagyon szerelmes ...tiszta szívből. És őt nem tudom kiverni a fejemből és ahányszor felbukkan vagy rám ír.Kezdhetek előröl mindent.(elfelejteni). Nagyon hiányzik, mert őt tényleg szerettem.
2012. jún. 28. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha o nem szeret nem tehetsz semmit, a masik fiu barmit megtenne ereted o szarik rad kb, vagyishigy nem szeret, hondolj bele...
2012. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem túl valószínű,hogy szeret.. na mindegy térjünk vissza a másikra és ha nem tudom megszeretni ?
2012. jún. 28. 00:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt irtad h megfojt h szeret,foglalkozik veled stb...neked kene kozeledned h tudja h akarmad. Esetleg mond meg neki valamikor h huhh kar h csak 1 honapot jartunk lehetett volna ebbol tobb is csak kar h el lett sietve stb
2012. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nehezen engedek valaki a szívemhez .. a nagy szerelem óta.. senkit nem tudtam, azt se tudom hogy valaha szeretni fogok még annyira valakit mint anno...
2012. jún. 28. 00:50
 9/11 anonim ***** válasza:
És én most mit csinaljak?
2012. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak gondoltam leírom,de mindegy
2012. jún. 28. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!