Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, járnátok olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, járnátok olyan csajjal aki előzőleg az egyik haverotokkal vagy esetleg az egyik legjobb barátotokkal járt?

Figyelt kérdés

mindkét esethez írnátok választ...köszi :)

mi a véleményetek ezekről a szituációkról?

kort is kérek



2012. jún. 26. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megtörténhet, de elég speciális esetnek kell lennie.
2012. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire állt közel a csaj a haveromhoz.:)
2012. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csegi89 ***** válasza:

Én nem jártam és nem is járnék egyik haverom exével sem, pláne egy legjobb barátoméval nem. Nálam ez nem fér bele,, ilyen az értékrendem...ez van.

22F

2012. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és ha mondjuk tetszik nektek a csaj és közben összejött a haverotokkal......miután szakítottak nem próbálkoznátok?

vagy ha már ott van nem akarnátok jobban megismerni?

2012. jún. 26. 14:28
 5/8 Csegi89 ***** válasza:
Ha te így akarod tedd azt és ne kérdezgess feleslegesen. Nekem sehogy sem férne bele.
2012. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan barátnőm már volt, akinek az egyik haverom volt az exe, ezt tudtam akkor is, amikor rástartoltam. Haver nem érdekel különösebben, abból van elég, egyel több vagy kevesebb? Édesmindegy. Baráttal viszont soha nem csinálnék ilyet.


22/F

2012. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így kizárva. Bár ha haver csajáról van szó az attól függ hogy Neked mennyire haverod. De ha legjobb barát...Ez már eléggé elvi kérdés. Szerintem az inkább hanyagolni való, nem éri meg.
2012. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sambora11 ***** válasza:
Semmi esetben sem! Abból tuti, hogy konfliktus lesz, barátságok mehetnek rá, annyit meg nem ér meg. Úgyis találsz másikat...21/F
2012. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!