Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátommal?

Figyelt kérdés

18 éve csaj vagyok! 4 hónapja vagyok együtt a barátommal!

Minden frankó! Télleg a 4 hónap alatt szinte nem is veszekedtünk! Ha probléma van mindent megtudunk beszélni!

De pár napja nem ir olyan dolgokat mint eddig szokott! ha nem találkozunk naponta irt smst,meg hogy hiányzok neki, stbstb! de utobbi napokban ezek elmaradtak és olyan "furcsa"! Megkérdezzem töle mi baja lehet? Vagy csak fogjam az aktuális hangulatára?


2008. ápr. 30. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóvá teheted neki nyugodtan, de ne durván. Csak szépen lassan térj a lényegre.
2008. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Most nem azért, de mi a francért kell minden mondat után egy felkiáltójelet tenned!? Rém idegesítő.
2008. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért idegeskedned, én 8. hónapja vagyok a barátommal, és azzal jött egyik nap h "ne irjunk olyan sms-eket mint régen, mert kezdett közhelyes lenni ":P szerintem ez olyan "Pasi logika" (tisztelet a kivérelnek:D)én mondtam neki, hogy "kösz" erre azt mondta, nem megbántani akar, csak tényleg azért nem ir, mert úgyérzi már már közhellyé válik, s azt nem akarja...azzóta inkább felhiv...kérdezz rá bátran...én is azt tettem
2008. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!