Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátommal? Villogott a fény és más lett!

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hete voltunk egy koncerten ahol, stroboszkóp volt, és nagyon villogott. Azt mondta nem bírja menjünk innen, utána meg visszament, de eléggé ráncigált engem, hogy irány vissza majd elkezdett idegesen viselkedni mikor mondtam, hogy inni kérek azt mondta nem pincér ő, hogy nekem hozzon mindent, meg kinyaljam a seggem és ez nekem nem elég! Nagyon ideges volt rángatta a karját, és kapkodta a levegőt is. Azóta kicsit másul viselkedik, de alapjában egy nagyon kedves, és rendes fiú, de 2 hete mióta volt az a villogás amire azt mondta, hogy nem bírja és rosszul lett, olyan más. Mit tegyek? elvigyem orvoshoz? Mi lehet ez?
2011. szept. 22. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy hajlamos az epilepsziára ?
2011. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az elözövel
2011. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem epilepszia kéne csináltatni 1 eeg-t
2011. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha szed valami drogot, akkor is rosszul lehet a sroboszkóptól!!!
2011. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szed semmit, de azt mondta tegnap is, hogy furcsán tud levegőt venni és ideges. érzi saját magán is nem csak én látom rajta ezért nagyon aggódom :(
2011. szept. 22. 12:07
 6/12 komasa ***** válasza:
100%
Szerintem valami drogot vett be (tudom írtad, hogy nem drogozik, de lehet, hogy hazudik, vagy belecsempészték az italába) és vannak olyan cuccok, amiknek a hatása nem múlik el egy-két nap alatt sem. Ki kell hangsúlyoznom, hogy nem értek a drogokhoz, de ezek az új úgynevezett konstruktőr drogok sokkal veszélyesebbek, mint a "hagyományos" cuccok.
2011. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag ritkán és általában stresszhelyzetben vannak rövid rohamaim. Gyors légzés, kitágult pupilla és az egyik karom önkéntelenül ráng. Ez tart úgy 5-7 másodpercig.

6 Évvel ezelőtt vitt be anyum a kórházba mert azt mondta 2 óráig hátraszegett fejjel eszméletlenül ültem én meg nem emlékeztem semmire. Majd az mr vizsgálat után kiderült, hogy hajlamos vagyok az epilepsziára.

Ismerős ? Azt tudom mondani kerüljétek a stroboszkópot és a stresszes helyzeteket.

2011. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy derült ki az mri-ből az?
2011. szept. 22. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vett be drogot ne idegesítsétek már! Nekem is van ilyen ha nagyon villog tök szarul leszek elkezdi nyomni a mellkasom mintha nem kapnék levegőt meg ideges leszek meg minden... és nem vagyok epilepsziás!!!


Gondolom 2 hete meg azért más, mert amikor jó szarul volt te még akkor is ugráltattad, meg gondolom ezek után a kijelentései után is levágtál egy kis hisztit...

2011. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az MR vizsgálat az nem jó az EEG kell MR csak azt nézi meg hogy van e valami agydaganat vagy valami elváltozás agynál EEG meg az ideg pályát vizsgálja
2011. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!