Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátommal? Villogott a fény és más lett!

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hete voltunk egy koncerten ahol, stroboszkóp volt, és nagyon villogott. Azt mondta nem bírja menjünk innen, utána meg visszament, de eléggé ráncigált engem, hogy irány vissza majd elkezdett idegesen viselkedni mikor mondtam, hogy inni kérek azt mondta nem pincér ő, hogy nekem hozzon mindent, meg kinyaljam a seggem és ez nekem nem elég! Nagyon ideges volt rángatta a karját, és kapkodta a levegőt is. Azóta kicsit másul viselkedik, de alapjában egy nagyon kedves, és rendes fiú, de 2 hete mióta volt az a villogás amire azt mondta, hogy nem bírja és rosszul lett, olyan más. Mit tegyek? elvigyem orvoshoz? Mi lehet ez?
2011. szept. 22. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem pedig hajlamos nem szeretni a rózsaszín kis elefántokat, és ettől lehet ez az egész dolog, vigyed el gyomorfóka vizsgálatra, annak a jelei hasonlóak
2011. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%
egyszerű a megoldás, készíts egy olyan szerkezetet, ami teljesen a stroboszkóp ellentetje, és attól újra normális lesz
2011. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!