Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottam a barátommal. Miért történt az, ami történt?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a legjobb barátját többre tartja nálam. Szerinte én meg akartam szabni, hogy mit csinál, és azt akartam, hogy egész nap üljön a gép előtt miattam. Pedig csak annyit mondtam neki, hogy napi 5 percet se képes beszélni velem, és hogy milyen rossz, hogy nekem meg nincsenek barátaim. (amióta ezzel a sráccal összejöttem, elhanyagoltam őket, és emiatt lesz.rnak) Most mit tegyek? Nem akartam elveszíteni a fiút, már órák óta itt bőgök, mint valami idióta, és próbálok rájönni, hogy miért nem volt képes ugyanannyira megbecsülni, mint a legjobb barátját. Ha ezt nem vágja a szemembe, nem hagytam volna el! Szerintem ugyanannyi törődést érdemlek, sőt többet, mint egy 'igaz barát'. Hiszen az igaz barát akkor is mellette marad, ha van barátnője! Most ezt hogy éljem túl, vagy hogy hozzam helyre?
2010. júl. 22. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
bociszem powa
2010. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudom, hogy közhely, és nem sokat segít, de ha a barátja tényleg fontosabb volt nálad, akkor nem szeretett...
2010. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak nincsen tisztába a mértékekkel, ez még nem jelenti azt hogy nem szeret... probálj meg vele kibékülni egyszerüen nemtudok mit tanácsolni, ebben a helyzetben vagyok énis :D
2010. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha öt percet nem képes rád szánni akkor ne sajnáld. jól érzed, hogy ettől a szerelem többre képes. örülj hogy elment, majd lesz olyan aki foglalkozik veled.
2010. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem szeretett eléggé. :(

a barátaidat egy pasi miatt se hanyagold el, nem ér annyit; az a jó, ha a barátod örül annak, h vannak barátaid és nélküle is eljársz ide-oda, és akkor ő is lehet a haverjaival. :) Az igaz barátok megmaradnak :)

2010. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!