Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
A múlt héten hétfőtől péntekig követtem a barátnőmet, mert úgy sejtettem, hogy megcsal. Nos a sejtésem beigazolódott és megtudtam azt is, hogy kitudja mióta hazugságok hálójában élek. Reggel, mikor útnak indult azt mondta, hogy a barátnőjéhez megy és vásárolgatni fognak és szervezik, tervezik a nyaralást. Én béreltem egy kocsit, hogy ne a sajátommal kelljen követni és követtem. A barátnőjével egyszer sem találkozott az 5 nap alatt. Helyette egy szálkás izomzatú (nem kigyúrt), kopasz fiúval találkozgatott. Minden reggel egy kávézóban reggeliztek (közben csókolgatták egymást, mint ha legalább is járnának) majd egy lakóparki lakásba mentek, ahol órákon át bent voltak. Vajon miért...? Néha kimentek az erkélyre is, ahol csókolóztak, nevetgéltek. Szerdán a reggeli után nem egyenesen a lakásra mentek, hanem egy városon kívüli helyre, ahol kb. 10 percet voltak. Sehol nem volt semmi, csak a susnyás és ki sem szálltak a kocsiból...ezután újra elmentek arra a bizonyos lakásra. Pénteken pedig kis híján sokkot kaptam. A szokásos reggeli kávézónál találkoztak, leültek reggelizni, majd kis idő múlva egy kigyúrtabb testű, szintén kopasz ürge jelent meg és szájra puszival üdvözölte a barátnőmet és reggeli közben is csókolgatta, fogdosta a lábát. Miután a kocsihoz mentek többször is a fenekét csapkodta, markolászta és a lakáshoz érve mind a hárman felmentek a lakásba és a szokott időnél kicsivel tovább bent voltak. Aztán a kigyúrtabb pasas jött ki először és taxival elhajtott, majd a barátnőm jött le a másik pasival a kocsinál csókolóztak, majd a barátnőm hazafurikázta a pasast. Ezután elindult haza. Én megelőztem és előbb hazaértem, majd rákérdeztem, hogy hol volt és milyen napja volt. Mellesleg azt, hogy milyen napja volt minden nap megkérdeztem, de pénteken azt válaszolta, hogy nagyon elfáradt ma...képzelem, hogy mitől. Szombaton itthon volt, csak együtt mentünk el itthonról. Figyeltem a telefonját, de sem sms sem pedig nem hívás nem érkezett. Este viszont nem bírtam elviselni, hogy mellett fekszem, egész konkrétan hányingerem volt tőle, ha belegondoltam, hogy mit művelhetett ő pénteken. Fogtam magam és eljöttem. hagytam neki egy üzenetet, hogy sürgősen el kellett rohannom, mert egy barátomat baj érte. Vasárnap telefonált, de simán be tudtam neki adni, hogy külföldön vagyok valószínűleg egész héten és megkértem egy barátomat, hogy figyelje pár napig még, hogy hová jár. Hétfőn a szokásos helyen volt egy pasival, tegnap pedig ténylegesen a barátnőjével plázázott, majd hazament. Még van kb. 3 napom eldönteni, hogy mi legyen. Még mindig undorodom tőle és nem tudnék visszamenni abba lakásba, ahol együtt laktunk már 1 éve. A belem kifordul ettől az egésztől, ahogy elképzelem, hogy két pasival is van egyszerre és, hogy nekem kitudja mióta hazudozik. Nem tudom hogyan szakítsak vele. Legszívesebben tönkretenném az életét azzal, hogy kirúgatom az egyetemről, de ugyanakkor úgy érzem, hogy mindezek ellenére még szeretem. Fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.
2012. jún. 27. 04:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Még ennél brutálisabb "detektívvel" találkoztam már.Csak ő nem látott semmit,mert nem volt mit,mégis tönkre tett mindent közöttünk.Te meg még azon gondolkozol hogy szereted ezek után? Bennem akkora düh lenne,hogy ott hagynék csapot-papot.
2012. jún. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 éve voltunk együtt és átéltünk mi szép dolgokat is, ami bennem még mindig él és ezt nem tudom csak így egyik napról a másikra kitépni magamból és eldobni.
2012. jún. 27. 04:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt értem.De akkor ennyi erővel kavarhat 100ürgével is ezek szerint,azt is elnézed.
2012. jún. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nézem el. Soha nem lesz már semmi olyan közöttünk, mint régen. És nagyon valószínűnek tartom, hogy szakítok vele és az egyetemről is kirúgatom, de félek, hogy mi lesz vele ezután.
2012. jún. 27. 04:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor feljárkált a lakásba,ő se volt tekintettel rád.
2012. jún. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a helyedben utoljára jól megraknám,aztán megtömném a p***áját sziloplaszttal.
2012. jún. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezek után otthagynám, persze készítettem volna fotókat róla mikor csókolgatják... Odavágtam volna hozzá. Amúgy megverni ne verd meg. Pár szép szót azért megérdemel.
2012. jún. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Szeretni? Az emlékét szereted, de tőle, ahogy te is írtad, undorodsz. Amit meg is értek...
2012. jún. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nem az a csóka vagy aki minden reggel kitalál valami jó hosszú blödséget és várja rá a reakciókat?

Ebböl mi lesz, egy kémregény?


Kocsit béreltél, 5 napig követted, két pasival is tolja egyszerre, mind szálkásra gyúrt kopasz napbarnitott mint a filmeken.

Most néztél meg valami akciófilmet?

Kirugatod az egyetemről? De hogy?


Mi ez a hülyeség?

Fogadjunk újságiró vagy, csak egy újságiró lehet ilyen hülye. Azok hintik el a magokat a fórumokon hogy a két nap múlva megjelenő cikküket minél többen olvassák.


Azt javaslom, aki ezt eszi az csináltasson iq tesztet.

2012. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
menj el szoliba, borotváld le a fejed, húzz fel napszemüveget és nyomulj rá. aztán vedd le a napszemcsit és nézz a szemébe. xDDDDDDDD megnézném az arckifejezését
2012. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!