Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Helyzetem a következő: tetszett nekem egy fiú majdnem 6 évig, közben viszont kiderült, hogy barátnőmmel kavart, amit nekem nem vallott be(mármint a barátnőm). Ealatt a 6 év alatt én egyszer sem kerültem kontaktusba ezzel a fiúval, csak köszönő viszonyunk volt egymással. Nekem eddig nem volt barátom, mivel mindig is erre a fiúra vágytam és mindenkiben őt kerestem, így aki nem olyan volt, mint ő nem is törődtem vele és egyszerűen nem érdekelt senki más(ezt mindig mindenkivel normálisan közöltem, nem hitegettem senkit). Mostanra viszont szükségem van egy párkapcsolatra, viszont mindenkiben méég mindig ezt a fiút szeretném megtalálni, próbálkozok randizgatni, de nem akarok senkit sem becsapni. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Próbáljak meg valakivel "csak úgy" összejönni, hátha egy idő után jobb lesz, vagy maradjak továbbra is egyedül? Esetleg más ötlet?

Értelmes válaszokat kérnék!

Előre is köszönöm!


2012. jún. 2. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg túllépni ezen a fiún.

Ne őt keresd másokban, ne is gondolj rá, amikor beszélgetsz egy sráccal, csak azt nézd, hogy az illető szimpatikus e.

"Csak úgy" szerintem se járj senkivel, főleg ha még nem volt barátod.

2012. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress vki mást
2012. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 delusion ***** válasza:
Let it go. Az egyetlen megoldás szerintem is az, ha túlteszed magad ezen.
2012. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom túltenni, de amint fent írtam nem tudom, mivel "reflexként" mindig mindenhol ő ugrik be.Éppen erre keresem a kérdést, hogy mit csináljak, hogy tegyem túl magam rajta.
2012. jún. 3. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Plátói szerelmen a legnehezebb túltenni magunkat. Én is voltam így csak annyi különbséggel h rövidebb ideig tartott.. Utána megismertem egy fiút és az első pár randin még kerestem benne azt a másikat. majd a randik sorozata után rájöttem hogy sokkal jobban szeretem ezt a fiút mint a másikat. Azóta is szeretjük egymást és ennek már bő 2 éve
2012. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak azért ne jöjj össze másvalakivel h legyen valakit, de persze próbálj fiúkkal találkozni stb!

el fogod felejteni csak most max. úgy érzed h nem.

2012. jún. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!