Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régen rengeteget chateltünk,meg nagyon úgy nézett ki hogy tetszem neki,de már annyira bele vagyok zúgva,hogy egyszer amikor chateltünk mindenféle hülyeséget írtam neki.Egyszerűen nem tudom mi ütött belém..

Azóta nem ír rám,én meg nem akarok rátapadni.A helyébe szerintem én sem írnék magamnak. De néha még mindig bámul órán stb..

De újabban legalább 10-15 lánynak csapja a szelet Facebookon,meg lehet hogy élőben is.

Csakhogy én nem tudom kiverni őt a fejemből.

Nemrég képbe került egy másik fiú (az osztályból) aki nagyon okos és felajánlotta hogy korepetál pár tantárgyból ha gondolom.Tegnapelőttre meg is beszéltünk egy időpontot,de nem jött el,és azt mondta,hogy vannak mást tanítványi is és még nem végzett náluk. Tegnap odamentem hozzá,és megkérdeztem,hogy mi volt ez az egész?

Erre az a másik fiú valahogy ott termett (gondolom amikor meglátta,hogy beszélünk)és hallott mindent.

Egyébként meg elég sok fiúbarátom van,de eddig még egyik sem ajánlotta fel,hogy korepetál valamiből. Lehet hogy ő ezt olyan randiszerüségnek tervezte?

Mert ha igen,akkor gáz van,mert én még mindig abba a másik fiúba vagyok belezúgva,és lehet hogy most ő azt gondolja,hogy van köztünk valami.

De az is benne van a pakliban,hogy nem érdeklem,egyiket sem és csak én csinálok hülyét magamból.Bár kizárt hogy rákérdezek erre valamelyiknél ismivel a kiszemeltemmel (már) nem is vagyok beszélőviszonyban,a másiknál meg olyan ciki lenne rákérdezni,és hogyha esetleg azt mondaná,hogy többet érez irántam,mint barátság,akkor én mit mondok neki??

Borzasztóan érzem magam.Mit kéne csinálnom?

14/L


2012. ápr. 24. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sodródj az árral. Hogy a korrepetálós fiú mit akar tőled, az kiderül majd, ha lépni fog, vagy esetleg tényleg együtt tanultok. Addig ne görcsölj rajta.

Az első fiú: ha tényleg nem ír rád azóta, akkor nem igazán tetszett neki a beszélgetés, és talán te sem jössz be neki annyira. Itt is ugyanazt tudom mondani: várd meg, hogy lép-e. Ha igen, akkor örülj, ha nem, akkor sincs semmi baj, rengeteg fiú van még rajta kívül :)

2012. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!