Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, kiszerettem a páromból. Ez lehetséges? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mondd meg neki, és mindketten keressetek másikat.
2012. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Termeszetesen lehetseges. Szomoru, de ez esetben az a fair, ha ezt elmondod neki es szetvalnak utjaitok.


De azert legyel biztos a dolgodban. Minden kapcsolatnak vannak melypontjai. Elöször gondolkozz el azon, hogy vannak e problemak, ami miatt ugy erzel es lehet e/erdemes e ezeken valtoztatni. Viszont ez esetben is ajanlom, hogy beszelj erröl a paroddal. Lehet, hogy ö is igy erez vagy talaltok együtt megoldast.

2012. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Nem te lennél az első!

De ha vele maradsz az csak szenvedéssel jár majd!

2012. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remek fiú, szeret, mindig a kedvemben jár... de sajnos nagyon sokat kell tanulnom, ezért nem találkoztunk oylan sűrűn mostanában... és valahogy azt érzem, hogy úgy nem is szívesen találkoznék vele... tolakodónak érzem néha, mert annyira rámakaszkodik... pedig lehet, hogy az egy normális rámakaszkodás, mert alig találkozunk.. de mégis nekem ez sok:S fáradt vagyok, de azért még menjek át hozzá, nekem az, hogy vele legyek, több energiámba telik, mint hogy tanuljak egy ZHra... tutira velem vana baj.. úgy érzem, nem tudok kapcsolatban megmaradni... pedig nincsen senki más srác, egyszerűen csak ki vagyok merülve, és pihenni akarok, nem pedig készenlétben állni neki:(
2012. máj. 10. 22:17
 5/6 ASOT ***** válasza:

figyelj ide !


te csak mint embert szereted, olyan számodra mint egy haver...ennyi volt! Van ez így! De hogy ő se szenvedjen és te se ezért vess ennek véget!

Ez nem olyan amilyennek lennie kéne, és nem is lesz.

2012. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Furcsa ez a helyzet, az biztos. Mintha az egész párkapcsolat egy teher lenne. Normális esetben a pihenés párkapcsolatban könnyebben kellene, hogy menjen, és nem azt kéne érezni, hogy "készenlétben" állsz valakinek.
2012. máj. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!