Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa megcsalja anyát, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Régóta nincsenek jóban, sokat veszekednek (már ha beszélnek egymással). Nem vagyok jóban apával, nagyon nem, de anyával meg nagyon jóban vagyok. Nem tudom, hogy kinek mondjam el, mert szerintem apának kéne beismernie, de vele meg nem akarok, nem merek erről beszélni. Szerintetek?
2012. márc. 7. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Es honnan tudod te ezt?
2012. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na szólj bele.
2012. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy honnan tudom? Kicsit érettebb vagyok már annál, hogy úgy pattogjak ilyeneken, ha nem vagyok benne biztos. Egyébként nem értem miért olyan nehéz válaszolni normálisan egy rohadt kérdésre. Ha nem tetszik az oldal rendszere ne gyere ide, de gondolom elvárod, hogy a te kérdésedre jöjjenek a csodás, kielégítő válaszok. Nem tudom, hogy miért kell ilyen bunkónak lenni? Van, aki tényleg problémával küzd, és csak pár normális válaszra vár. De nyilván a te kérdéseid sokkal jobbak...
2012. márc. 7. 17:48
 4/12 Hanariko ***** válasza:
mondd el anyukádnak, de csak akkor ha tudod bizonyítani (vagy ha tudod, hogy feltétel nélkül hisz neked, ami nem lehetetlen, főleg ha rosszban van apukáddal.)
2012. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem a te dolgod, es nem latsz bele, ugyhogy sztem hagyd, h azt csinaljanak, amit akarnak.
2012. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
NE! NE szólj bele! Mert csak rosszabb lesz! Akármilyen fura is ez nem a te dolgod!
2012. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért kérdezik, hogy honnan tudod, mert lehet, csak egy hülye pletykát hallottál. Így arctalanul nem tudhatjuk, hogy 100% biztos vagy e benne.


Egyébként próbálj kimaradni belőle, csak rontanál. Ha nagyon nem bírod tartani, akkor édesapáddal esetleg megpróbálhatnád megbeszélni, miért van ez, de jobban jár mindenki, ha kimaradsz belőle.

2012. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is apámmal kezdeném a helyedben. az én szüleim most váltak el, még egy éve sincs. borzalmas érzés amikor a barátnőjével látom. ilyenek ezek a férfiak..
2012. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ilyenek ezek a férfiak"


Ezt felejtsük már el könyörgöm. A nők egy kicsivel sem jobbak (nem önérzet, tapasztalat).

2012. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát az ismerőseim körében, egyre inkább kezdem azt hinni, hogy divat a válás. és mindig a férfiak kezdeményeznek. bocs, nem téged akarlak bántani de most épp eléggé ki vagyok akadva a férfiakra.
2012. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!