Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkozik a válaszon, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkozik a válaszon, vagy egyértelmű a nem?

Figyelt kérdés

A távolság miatt fb-n írtam neki /tudom nem a legjobb megoldás/.

Tudja már egy ideje, hogy szeretem, ez a második ilyen "bevallás" részemről. Eddig mindig visszaírt, még januárban a "nem" választ is kb 3 óra múlva. De most csak kiírta a facebook, hogy látta. Nem reagál.:)

Szerintetek ez jelentheti azt, hogy tél óta megváltozott a véleménye, és most alszik rá egyet-kettőt?

- Mert szerintem ha biztosan semmit nem akarna tőlem, akkor megírta volna, hogy bocsánat de elnézted a jeleket, azok nem jelek voltak, nem tetszel...:)


2012. jún. 25. 10:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:D

Okés, felfogtam a válaszokat!:) Eljutott hozzám, és régóta tisztában vagyok vele, hogy talán nem érdeklem.Vagy egyátalán nem érdeklem!:D

Bízom magamban, és hiszem, hogy az őszinte szerelem amit iránta érzek segíteni fog nekem ebben. (és még csúnya sem vagyok...:))

Üdv.: egy optimista, kitartó, makacs leányzó;)

2012. jún. 25. 21:47
 12/13 anonim ***** válasza:

"Hogy szerelmes vagy, az nem ok arra, hogy szeressenek.... "


hány éves vagy?? igen én is bíztam benne... 3 évig szenvedtem majd miután összejött egy tinir..banccal és a kiscsaj kidobta megkeresett, mert kellett neki egy rajongó aki helyreteszi a megtépázott egoját! de persze ekkor is csak szórakozott velem és visszament a lányhoz, aki agyba főbe csalta semmibe se vette! de hálistennek észhez tértem és rájöttem milyen is ő valójában és már egy cseppet sem érdekel! javaslom Neked is ezt! ha akarna Téged, akkor lépne! ne üldözd, mert csak magadat alázod! és az meg a "leglenézőbb" viselkedésmód, amikor valaki arra se méltat, hogy válaszoljon!! neked komolyan egy ilyen srác kell??? aki ennyire semmibe se vesz? ha jót akarsz magadnak rám hallgatsz, de persze mindenkinek joga van hülyének lenni már elnézést! 24/L

2012. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
semmi gond.:)
2012. jún. 26. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!