Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni hogy ne érezzem ezt és hogy végre ne legyek ilyen beteges idióta? A barátnőm is tehet róla, mert nem körültekintő? Nem gondolkozik előre hogy mi történhet ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus vagyok.1éve van barátnőm és mai napig idegesít ha látok egy olyan embert akihez volt köze!ma elmentünk egy utcában a szüleivel mert ott volt dolgunk ,és szembe egy olyan ház akihez régen járt a barátnőm párszor,és megtörtént köztük kb 3szor "az" a dolog is!én amint kiderítettem hogy ott az a srác lakik elöntött a forróság idegessé váltam és most úgy jöttem el tőle hogy mindjárt elsírom magam annyira rossz...ő persze nem ért meg mert nem mindenki ilyen beteges mint én..de nem bírom tovább.mit javasoltok mit tegyek hogy kitérhessek ezek elöl a helyzetek elől??!őt szúrtam le hogy tudta hogy hova megyünk és ugye nem oda valósi vagyok és tudta hogy megkérdezem mert beteges vagyok és tudta hogy nekem ez nagyon fog fájni.mégse mondta azt a szülőknek hogy menjetek csak ti mert balhé lenne belőle stb.. azóta is borzalmasan érzem magam.a gyomrom görcsbe.. szomorkodom itthon egyedül.légyszíves értelmes válaszokat írjatok köszönöm 21/F
2012. febr. 12. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy
2012. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy beteg.
2012. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyelvtankönyv forgatását javaslom, mert annak ellenére, hogy mindig 5-ös voltam szövegértésből, egy büdös szót nem értek az egészből.
2012. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert ideges vagyok.és nem tudtam leírni normálisan.mert minél előbb szeretnék választ kapni..de okoskodj csak.inkább akkor tartsd magadban
2012. febr. 12. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:
De mire akarsz választ kapni te beteg ember, ha nem tudsz normálisan fogalmazni se? A beteges féltékenykedésedet kezeltesd ki! Ennyi!
2012. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hallod te hülyegyerek, ne engem oltogassál... felteszed itt a kérdést olyan formában, hogy még Kiszel Tünde is elismerően csettintene... én spec. nagyon szívesen segítek, ha normálisan fel tudod tenni a kérdésed. Deal?
2012. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

alázz még lécci:) köszönöm

egy normális jóképű 21 éves vagyok nem egy idióta fogyatékos aki beírt ide!mindenkinek lehet problémája nem? veszekedni nem kell csak válaszolni és neked nem max annak aki tud értelmes maradni!és segítőkész.nem támad mint te..

2012. febr. 12. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, ha olvastál Rejtő Jenőt (amit erősen kétlek :D) akkor érteni fogod : egy nemzetközeien szomorú marha vagy!
2012. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jóképű.... randa vagy sztem mint a tök, a barátnőd meg tök szép csaj, és ezért vagy féltékeny, mert azt hiszed hogy nincs mivel megtartani! De ezzel a viselkedéssel még jobban el fogod őt ijeszteni ami érthető is.
2012. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rendben te tudod:)
2012. febr. 12. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!