Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkozik a válaszon, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkozik a válaszon, vagy egyértelmű a nem?

Figyelt kérdés

A távolság miatt fb-n írtam neki /tudom nem a legjobb megoldás/.

Tudja már egy ideje, hogy szeretem, ez a második ilyen "bevallás" részemről. Eddig mindig visszaírt, még januárban a "nem" választ is kb 3 óra múlva. De most csak kiírta a facebook, hogy látta. Nem reagál.:)

Szerintetek ez jelentheti azt, hogy tél óta megváltozott a véleménye, és most alszik rá egyet-kettőt?

- Mert szerintem ha biztosan semmit nem akarna tőlem, akkor megírta volna, hogy bocsánat de elnézted a jeleket, azok nem jelek voltak, nem tetszel...:)


2012. jún. 25. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha valakivel csak fb-on tudsz kapcsolatot tartani (vagy még ott se), akkor jobb, ha hagyod a fenébe!
2012. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Válaszra sem méltat. Ha gondolkodna, írta volna, hogy gondolkodik. Engem nagyon idegesít, hogy ha egyszer megmondom valakinek világosan, hogy a válaszom NEM, nem érti meg, és bepróbálkozik különböző időközönként. A végén már én sem írtam vissza, hátha így nem ír többet. Be is vált. Szerencsére.
2012. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő kezdeményezett valamelyik nap, mert együtt buliztunk...szemezgetés, mosolygás és stb. plusz az volt az indok télen hogy van párja. Rá 2 hétre szakítottak.
2012. jún. 25. 11:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Alkalmi szórakozási lehetőség volt az neki csak. Én még ennél cifábbakat is tudok, ahol már több volt egyszerű szórakozásnál, de egy hét múlva csak úgy lerázta a pasit félreértettél címszóval. És ez egy kis szerény, félénk lányka volt. Nem kell bedölni semmilyen erkölcsi dumának, egy szerény ugyanúgy szórakozik, mint egy velejéig romlott, esetleg egy tisztességes ribanc(tisztességes itt pozitív értelemben, mert felvállalja).
2012. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerk. az előzőhöz: sőt, az utolsó az nem szórakozik, mert előre elmondja mi a pálya.
2012. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pj0tr ***** válasza:

Először is tisztázzuk.

"Ő kezdeményezett valamelyik nap, mert együtt buliztunk...szemezgetés, mosolygás és stb. "

Ezek az infók csak tőled vannak. Ő nem erősítheti meg itt. Az, hogy egy lány nem fintorogva néz rád nem jelenti automatikusan, hogy te vagy élete szerelme.


"Mert szerintem ha biztosan semmit nem akarna tőlem, akkor megírta volna, hogy bocsánat de elnézted a jeleket, azok nem jelek voltak, nem tetszel...:)"

Egyszer már leírta, hogy NEM. Egy szimpla 3 betűs szó. Még a mondatszerkezet sem bonyolult.

Ha pedig egyszer nemet mond és esetleg megváltozna a véleménye, akkor nem olyan jeleket küld amiket neked, kell keresgetni, hogy jel volt-e...

2012. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, fiúk-lányok.:)


És nem azt írta, hogy NEM, hanem azt, hogy sajnálja de nem lehet köztünk több barátságnál mert van barátnője.A jelekből ítélve tetszek neki.Ha valaki nem akar tőlem semmit, nem keresi ennyire a társaságom.Lehet nem a legjobb döntés volt ezt a kérdést kiírni, mert kicsit lelombozó válaszok jönnek;) Viszont! Én ismerem őt, én találkozok vele x időközönként, nem Ti...most csak arra koncentráljatok, hogy miért nem írhat vissza. Köszöntem:)

2012. jún. 25. 13:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány és Te kezdeményeztél?? Nem gondolod, hogyha egy pasinak bejönnél, akkor rád hajtana?? Minek kérsz tanácsot, ha utána nem fogadod meg amit mondanak, SŐT még veszekszel is?! Lehet, hogy Te ismered, de ha annyira jól ismered meg annyira biztos vagy a dolgodban, akkor válaszolj magadnak, hogy MIÉRT NEM ÍRT VISSZA, MIÉRT NEM VAGYTOK MÉG EGYÜTT?? Főleg, ha ő a pasi?! Nem neki kéne kezdeményeznie? szerintem már rég rossz amikor egy csaj fut a pasi után...24/L
2012. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg inkább törődj szerintem bele, hogy belemagyaráztál a dologba olyanokat, amik nem biztos , hogy ott voltak Ha egy srácnak kellenél és esetleg félnénk is lenne akkor is, ha te lépnél azonnal válaszolna! Szerintem egyáltalán nem jó jel, hogy nem ír vissza... Felejtsd el és keress mást, olyat aki RÁD HAJT és nem fordítva!
2012. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pj0tr ***** válasza:

Az én válaszom uniszex :D

Egyébként már többször írtam. Ha önámítani akar a kérdező akkor alulra zárójelbe írja le, hogy mit szeretne látni. Szívesen Ctrl+C Ctrl-V-zem, ha ő ettől jobban érzi magát...

2012. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!