Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt barátommal 8 hónapja szakítottam (nagyon nem működött semmi vele) és 8 hónapja vagyok együtt életem párjával, sose gondoltam volna, hogy rátalálok, de sikerült. A baj csak annyi, hogy megtudta h a volt barátomat néztem párszor a facebookon és nagyon kiakadt ettől amit meg is értek. Én nem tudom neki elmondani h semmi jelentősége sincs, de ő mégis magyarázatot vár, segítsetek, h mit mondhatnék neki

Előre is köszönöm a segítséget !


2012. jún. 25. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Jogos hogy magyarázatot vár. Minek nézegeted a volt barátod képeit?
2012. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit var magyarazatot??? annak a fb nezed akinek akarod, ha nem tettel semmi olyat..Amugy meg feltekeny
2012. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Mindíg azt szoktam mondani, hogy egy kapcsolatban (de minden emberi kapcsolatra vonatkozik) csak annyit engedj meg magadnak ami téged nem zavarna ha a másik tenni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy örülnél-e neki ha a párod a volt csajának a képeit nézegetné a facebook-on. Őszintén válaszolj rá magadnak, és akkor talán megérted mit érez a párod.
2012. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én megértem ezzel nincs gond és nagyon sajnálom mondtam is neki, tényleg butaság volt megnézni de az nem elég neki h azt mondtam h kiváncsi voltam h írt e vmit még rólam ki.
2012. jún. 25. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz ezt először velünk kellene ezt elhitesd (ha már tőlünk kérsz tanácsot). Velem pl. nem sikerült elhitetned.
2012. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te biztos vagy benne, hogy nincs jelentősége ?
2012. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen teljesen biztos, hisz a kapcsolat utolsó hónapjaiban már ccsak ugymond elviseltem és visszagondolva annyira idegesítő volt, képes volt 3napig nem fürdeni, meg semmi se zavarta... katasztrófa volt. Bánom a rá szánt időt, szóval teljesen biztos h nem érdekel. Megszokásból nézhettem, meg h rólam ne írjon ki semmi olyat, mert hallottam vissza dolgokat.
2012. jún. 25. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
utalom ha egy pasi bosszút áll...
2012. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Senki nem állt bosszút. Nem olvastad el a kérdést rendesen.

2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!