Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hitessem el vele h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el vele h tenyleg szeretem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mutasd ki neki! Öleld át szorosan és súgd a fülébe...Ha fiú vagy akkor meglepheted egy szál rózsával is. Egyébként ha vele vagy akkor gondolom boldog vagy:) és ezt a boldogságot mutasd is ki mindig. Az én barátom pl imádja ha látja rajtam h fülig ér a szám amikor csak megölel meg hasonlók:) Sok sikert!:)
2008. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2008. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Boy (a gyengebbek kedveert FIÚ)
2008. szept. 12. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A lányok többsége szereti a romantikus dolgokat (még ha ezt nem mutatják is). Szal vmi szerelmes sms vagy egy romantikus este (mozi vacsora séta stb..). Mutasd ki hogy mennyire figyelsz rá, és mennyire boldog vagy vele. Ezekből biztos tudni fogja hogy szereted :)
2008. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha már hittegetni, kell akkor semmi esélyed.

ne hittesd el vele,hanem szeresd.

2008. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

csókold meg hosszú ,forró csókkal, majd ne engedd ki a karjaidból, rakd a homlokához a homlokodat, nézz mélyen a szemébe, és mond neki, hogy mennyire szereted!

Ezek után ne bizonygasd tovább, mert hitelét vesztheti, csak óvatosan, de határozottan szorítsd magadhoz, és sóhajts nagyot..sztem ha szerelmes vagy ez magátol kellene jönnie... :Dhhmmmmm?

2008. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olvastam erről egy érdekes könyvet (az 5 szeretet nyelv), mert nekem is volt ilyen gondom, egyszerűen nem érezte a barátnőm, hogy igazán szeretem.

Az alapján 5 féle ember van, mindnek más módon derül ki, hogy szereted:

1.minőségi idő: sok időt vele lenni, éreztetni, hogy része az életednek; ha vele vagy akkor "vele is légy", ne tévézzetek, vagy valami, hanem tényleg beszélgess vele, hallgasd meg, ...

2.elismerő szavak: minden apróságot, amit feléd megtesz, megköszönni; sokszor elmondani, hogy mennyire jó, ezt vagy azt mennyire jól csinálta, hogy menni fog neki, amit akar, ...

3. szívességek: segíteni neki, kis szívességeket tenni, megkönnyíteni í dolgát, kitalálni, hogy miben lehetnél a segítségére

4.ajándékok: mindig meglepni valami aprósággal, valamivel, ami kicsit felvidítja; nem kell, hogy drága legyen, csak neki szóló

5.testi érintés: ölelni, csókolni, becézni, szeretkezni vele,....


Csak találd ki, hogy melyik az ő típusa (pl, hogy ő hogyan fejezi ki feléd a szeretetét, az mutatja) és szeresd úgy. :)

2008. szept. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez mert vannak olyan lányok mint pl az én exem is akik mindig kételkednek akármit is tesz az ember!Én vittem neki ajándékot, rengeteget voltunk együtt, mondogattam neki , öleltem, csókoltam és kételkedett.Vannak ilyenek!De tégy meg mindent!Mert ha egyszer elhiszi végre akkor megérte. :)
2008. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!