Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hitessem el vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hitessem el vele, hogy bejön nekem? (lent)

Figyelt kérdés
Olyan sokszor irom neki, hogy bejön nekem, de nem hiszi el, azthiszem átverem mert megvicceltem már pár hülyeséggel, amin ő is röhögött, de emiatt már nem nagyon hiszi ezt el.
2010. dec. 16. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk bizonyítsd be neki...
2010. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez már hiszti... ne mondogasd neki, csak mondjuk tégy is valami olyat, odamész nyomsz egy puszit az arcára vagy valami... nem kell ezen sokat aggódni.
2010. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szabadacsóóóóóóóóóóóóóók.... :)))))))
2010. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, jöjjön a puszi :D
2010. dec. 16. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
orális kényeztetés
2010. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hivd el valahova :),biztos vok bene hogy érteni fogja, valami randihoz való helyrexD,és enyi az egészés ott, mond el neki hogy szereted, közben méjen néz a szemébe, és utána adj egy puszit az arcára ha ebből nem ért ak. semiből


17\f

2010. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!