Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinek ijesztő lehet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek ijesztő lehet ha egy nő szerelmes belé és teljesen kimutatja?

Figyelt kérdés

Kb 1éve ismerem ezt a ferfit es 2 honapja jöttünk össze es fordult komolyabbra.

Nagyon beleszerettem es szerintem ő ezt észrevette hogy tulsagosan kimutattam. Azt hiszem ez is egy dolog ami elijeszthette őt :(


2012. jún. 24. 21:31
1 2 3
 11/24 Kései Sirató ***** válasza:

Az lenne az ideális, ha férfi és nő egyszerrenyílnának meg egymásnak. Az elején törekedni kell arra, hogy fölvegyük a másik tempóját..

Aki szeret, sebezhető, a szeretet kockázatos, de aki nem szeret, vagy nem mutatja ki kellőképpen, félve a kockázattól, az sohasem lesz boldog. Lehet, hogy vár valahol rád egy másik férfi, aki képpes ugyanolyan intenzitással szeretni téged, mint te őt, és nagy örömmel fogadja a szereteted megnyilvánulásait.

2012. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kifejezetten férfi dolog, inkább emberfüggő.

Sajnos én nő létemre nagyon nehezen tudok szeretni és sokszor zavar ha a másik szerelmes...talán éppen ezért voltam mindig én a szakító fél. Most lehorgonyoztam bár nem vagyok szerelmes és nem is voltam.

2012. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 zokniszörny ***** válasza:
Egyetértek, ilyesmitől csak egy éretlen személyiség ijed meg. Vagy ha semmit sem akar az illetőtől. Velem is volt már olyan, hogy én csak barátként tekintettem az illetőre, ő meg belém szeretett. Én sem erőltettem utána a kapcsolattartást.
2012. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Most lehorgonyoztam bár nem vagyok szerelmes és nem is voltam"


De ugye ezt a párod is tudja?

2012. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"ilyesmitől csak egy éretlen személyiség ijed meg. Vagy ha semmit sem akar az illetőtől."


Attól, hogy nem akarok tőle semmit, vagy baratkozni akarok, de nem akarok kedvesi kapcsolatot, még nem ijedek meg az ő érzéseitől.:) Még segíteni is tudok neki, megteszem, amitől neki a legkönnyebb ezt elviselni, és sajnalkozom a veszteseg, a hiabavalosag miatt.

2012. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, és nagy hiba volt. Nem akartam én kimutatni, de annyira beleszerettem, hogy nem tudtam józanul viselkedni. De ő nem akart semmi komolyat tőlem, ezt le is szögezte az elején. Persze hogy szépen leépített. Annyi becsület nem volt benne, hogy ezt megmondja a szemembe, csak "lassú halálra" ítélt.
2012. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os, nagy hiba volt, de nem a Tiéd, hanem az övé. Nem is hibának, hanem hianyossagnak mondanam, emberi, jellembeli hianyossagnak, jellemtelensegnek. szerintem ilyen helyzetben KÖTELES az ember segiteni a masiknak, nem hogy még cserben is hagyja, el is árulja ÁLLÍTÓLAGOS barátját!!

A lélektanban ezt nevezik árulásnak.

2012. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"ő nem akart semmi komolyat tőlem, ezt le is szögezte az elején."


Szerintem ennél tisztességesebb nem lehetett volna, mert ha egyszerűen csak otthagy, akkor is ő lett volna a szemét.



Ezért beszéltem én emberismeretről, meg egyáltalán: beszélgetésről, de sok nőnek sértette a szemét a válaszom (a pontozásból ítélve én lettem a sereghajtó...), pedig alighanem hasznosabb dolgok voltak oda leírva, mint az "én is jártam így :(((".


Pedig a sértődöttségen túllépve lehetne találni benne értelmet is. Én nem a férfiakat akarom védeni, hanem a lányok szemét felnyitni...

2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

8-as

fú de okos vagy. emberismeret, aha... amikor ő fut utánam meg eljátssza hogy akar velem járni, én mondom hogy talán korai, ő erősködik hogy dede sőt, nagy nyilvánosságra hozza

aztán így csinál, és NEM 2 hét után

tipikus női mártírkodás... mi? az hogy nem akar az ember újra megsérülni, így járni mikor nem ezt érdemli? mert vár, reménykedik, a másik a gesztusaival, jóéjt-üzeneteivel azt sejteti hogy szereti, de ha viszonzod, elmenekül? te csak csináld így. valaki ennél mélyebb érzésű, egyszer kell belegázoljanak a lelkébe, többet nem kér belőle. önsajnálat? mert? mert nem vagyok olyan ostoba hogy hagyjam magam újra palira venni, meg nevetség tárgyává tenni? inkább Józanság.

nem vagyok boldog? tévedés. jól érzem magam, szeretem amit csinálok, vannak barátaim akik nem néznek h.lyének az érzéseimért, nem menekülnek az őszinteség elől.

könnyű szavakkal dobálozni, ha az élettapasztalat nuku.

kíváncsi vagyok, te mit szólnál ha így járnál. aha. erre majd azt írod, nem, veled ez nem történhet meg, olyan csúcs vagy hogy előre észrevennéd.

biztos? vannak ám szociopata emberek. akik érdekeiknek megfelelően nem 1-2 hétig, hanem évekig eljátsszák a hamis érzelmeket, kis "aranyosak", meg idézgetnek mindenféle romantikus szösszeneteket aztán ha az ember "behódol" , rájönnek hogy szerelmes lett, akkor az ő kis bosszújuk, hogy lelépnek és éppen olyan édesen kinevetnek amilyen cukimukinak mutatták magukat.

én is jó emberismerő vagyok, sokan mások is. de nincs átverhetetlen ember, ezt ne feledd.

csak ostoba aki hagyja hogy újra megtegyék vele ugyanazt.

2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Én azzal hibáztam, hogy kimutattam az érzelmeimet, pedig sejtettem, hogy nem lesz így jó, ő nem tisztességes volt, hanem maximum őszinte (akkor, mert utána csak hazudozott). Viszont a szociopatás meglátása a 19-esnek jó, mert szerintem ő is egy ilyen típus.
2012. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!