Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinek ijesztő lehet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek ijesztő lehet ha egy nő szerelmes belé és teljesen kimutatja?

Figyelt kérdés

Kb 1éve ismerem ezt a ferfit es 2 honapja jöttünk össze es fordult komolyabbra.

Nagyon beleszerettem es szerintem ő ezt észrevette hogy tulsagosan kimutattam. Azt hiszem ez is egy dolog ami elijeszthette őt :(


2012. jún. 24. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%

én 3 hónap járás után kimondtam nagy vívódások után hogy szeretem. az lett a jutalmam hogy 2 nap múlva kidobott.

azóta senkinek nem mondtam ki és mikor kezdenék valamit érezni én dobom ki az illetőt hogy ezt megelőzzem és ne fájjon annyira.

igen, valakit elijeszt

én pedig többet nem kockáztatok meg ilyet

2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Én is így vagyok első! Egyszer pofára estem..., többet nem fogok!
2012. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
A pasik sokszor ilyenek, bepánikolnak az érzelmektől. De ne hibáztasd magad :)
2012. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

ez nem pánik. hanem akkor már nem érdekes a nő, mert egy csettintés lett :(

ma én is ezt kaptam.

2012. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Nekem azonnal ez jutott eszembe [link] :D
2012. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
az én barátomat nem ijesztette el. persze nem mások előtt nyaljuk faljuk egymást, nem csókolózunk az utcán meg ilyesmi, hanem otthon mutatjuk ki, szerintem ezek tényleg nem tartoznak másokra. Szerintem a legtöbb pasinak imponál, ha egy csaj oda van érte, főleg, ha ő is hasonlóképp érez. Szerintem akkor ijednek meg, mikor ők semmi különöset nem éreznek. Lehet, hogy te is már egy éve fantáziálsz róla, neki meg sem fordult a fejébe ilyesmi, ezért ez még gyors lehet.
2012. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem a férfiságon múlik, hanem az érzelmi érettségen, bölcsességen.:)

Ahogy egy analfabétának baja van a betűkkel, egy érzelmi analfabétának ugyanúgy baja van az érzelmekkel, hát még az újfajta, ismeretlen érzelmekkel.

2012. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

"mikor kezdenék valamit érezni én dobom ki az illetőt hogy ezt megelőzzem és ne fájjon annyira."


Gyönyörű példája vagy annak, hogy hogyan kell ilyen helyzetben átesni a ló túloldalára. Nem azért vagyunk együtt valakivel, mert kötődünk hozzá, szeretjük? Ez színtiszta női mártírkodás, van is erről egy idézet, aminek az a lényege, hogy egy okos nő előbb hagy el, mint ahogy őt elhagynák.

Csakhogy az okos nő cseszheti az eszét, ha sose lesz boldog... Okosnak lenni máshogy is lehet(ne), kevesebb önzéssel és önsajnálattal...

Egy férfin lehet látni, ha szeret minket, vagy fontosak vagyunk neki. Igen, vannak azok a macsók, akik azért tartanak barátnőt, hogy legyen szex egy fagyiért cserébe, de vannak olyanok is, akik normális ismerkedés után(!) igenis szerelmesek lesznek, és elég nagy pofáraesés lehet nekik, mikor az "okos nő" otthagyja őket, magát védve.


Emberismeret kell, beszélgetés kell... válogatni kell. És igen, nem árt megvárni, amíg a férfi mutatja ki a szerelmét, de az ideális esetben már kialakul az első szex, meg a "jajj, de beleéltem magam, remélem, ő lesz a gyerekem apja" előtt. És akkor nem lesz pofáraesés senkinek. Nem mindig a gyáva férfi hibás azért, hogy megfutamodik egy hirtelen ráakaszkodó szerelmes nő miatt. Nem véletlen, hogy elsősorban a férfi dolga az udvarlás, a nőé meg a tartás. Mire összejöttök, már a férfi is bebizonyítja, hogy komolyan akarja. Aki csak egy d.gható lyukat/könnyű, laza kapcsolatot keres, két hét után úgyis feladja az ostromot.

19L


u.i.: ne pont nőknek magyarázzam már, milyen tiltakozást vált ki belőlünk, ha azt látjuk egy férfin, hogy bármit megtenne értünk, szeret minket. Sok lánynak pont a rinyálás meg a szenvedés kell egy olyan pasi mellett, akitől nem várhat semmi komolyat.

2012. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem attól függ, hogy ő mit érez. Ha ő is szerelmes nem fogod elijeszteni. Mi már az első napon mondtuk egymásnak, hogy szeretlek(nem vagyunk gyerekek, én 23, ő 28 volt) és baromira nem ijesztettük el egymást, boldogok voltunk, a fellegekben jártunk.

Viszont nyilván, ha a pasi nem érzi azt, csak úgy elvan, akkor elijeszti a dolog.

Persze, túlzásbaesni nem szabad.

2012. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam úgy, mint az első.


Viszont, szerintem nem érdemes belefásulni a dologba, akárhány éves is az ember. A bánatunk miatt másnak bánatotr okozni, meg főleg nem érdemes.

2012. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!