Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Mikor a barátnőmmel vagyok azt szeretném, hogy csak egymással foglalkozzunk, bújjunk össze, de a barátnőm valahogy egész pörgős, úgy érzem, nem törődik velem eleget "szerelmes" szinten, mindig olyan röptében ad szájra puszit de nem mindig áll meg 1 hosszú csókolózásra például.
2012. jún. 20. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő.
2012. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl érzékeny, csak nem ő illik hozzád. Vagy pörgesd fel magad kicsit. Találj elfoglaltságot... :D
2012. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy Nálad a gond, de lehetsz túl érzékeny. Pasiban is előfordul...
2012. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mondom hogy fiú vagyok..
2012. jún. 20. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlen kell a pároknak nyalni falni egymást minden egyes perben
2012. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végül is igen, simán lehetsz az. Naa ez nem probléma, de hát ez van. Illetve talán annyiban probléma, hogy így azért elég kellemetlenül érinthet egy két érzelmi dolog.


De végső soron ha ilyen vagy akkor ilyen vagy, illetve megpróbálhatod megváltoztatni az élet viteled. Szóval nem annyi hogy most már majd korábban kelsz, hanem például amit írtak, te is megpróbálsz bulizos lenne stb. HA meg nem megy akkor sincs baj, csak épp nem illetek össze.


Bár mellékesen én a mai világban az érzelmeket már komolyan kezdem hátránynak érezni. ...

2012. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óóó... De aranyos vagy. :) Kár, hogy a barátnőd ilyen... Szerintem beszéld meg vele a dolgot.
2012. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez pont fordítva van, én jobban igényelném az együttlétet mint ő. Jól jönne, ha ő is olyan lenne mint te, mert így nehéz egymáshoz igazítani az igényeinket.:D

L/

2012. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!