Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl érzékeny lennék? Néha...

Túl érzékeny lennék? Néha akkor is elszomorodok ha csúnyán néznek rám.18/L

Figyelt kérdés
Már régóta az van velem, hogy ha valami rossz dolog történik, sírni kezdek!Társaságban is,nem tudom visszatartani:-((Elég kínos nekem ez, most kezdődik ráadásul a suli,félek megint elkezdek majd sírni az apróságokon(pl. egy rossz jegy). Mit gondoltok mit tehetnék ezek a dolgok ellen?Hogy erősödhetnék meg?
2009. aug. 20. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

régebben én is ilyen voltam (már egy rossz jegy miatt el kezdtem sírni),de szerencsére megváltoztam.Amikor szomorú voltam és majd nem elkezdtem sírni akk vmi vidámra gondoltam és így meg tudtam állni h sírjak.

sztem ne foglalkkozz ilyen apróságokkal (mint pl. egy rossz jegy),gondolj arra h majd kijavítod:),és emiatt nem kell sírni:)

2009. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rám ha csúnyán néznek azt szeretem. Pl. ha 'egyenruhában' megyek az utcán és valami liberálisnak nem tetszem és gonoszan méreget az nekem csak jó :D
2009. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!