Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha sokáig vagyok...

Miért van az ha sokáig vagyok egyedül elszomorodok?

Figyelt kérdés

azt szeretném megkérdezni hogy ha sokáig vagyok egyedül(haverok nélkül) akkor elszomorodok?

És ha ez után meg elhívnak valamerre csöndes vagyok?

(komolytalan válaszokat inkább le se irjatok)


2011. szept. 3. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig egyedül vagyok és mindig szomorú vagyok, szóval...

Talán nem arra (nem olyan) társaságra vágysz...

2011. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
átérzem.. azért mert ha egyedül vagy, többet gondolkodsz és akaratlanul is letargiába kerülsz. Hogy a haverjaiddal is csendes vagy, az csak az utóhatás. egykét feles, vagy egy jó téma után viszont kinyílik az ember szája:)
2011. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi hogy megértetek :)

augy én vágyok arra a társaságra :D

2011. szept. 3. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor inkább társaságban szomorodok el... Ott sokkal több olyan hatás ér, ami kihozza a kisebbségi érzetemet, mert ott látszik legjobban, hogy na, ebben és ebben és ebben is más vagyok, mint egy átlagember... :(



Biztos van, ami nagyon érdekel Téged, akár megszállottságod is van. Gondolkodj el azon a témán! Engem az tud nagyon kikapcsolni, ha a "megszállottságaimon2 gondolkozom. Akkor nem fognak eszedbe jutni a letargiát okozó dolgok.

2011. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!