Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-dikán volt peteérés,...

30-dikán volt peteérés, voltunk is egyutt. Kellene már valamit éreznem? Csak annyit érzek mintha mensi elött lennék, kicsit nagyobb a mellem és kicsit érzékeny és fel vagyok puffadva.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek a tünetek még nem babára utalnak. nagyon korai!
2009. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai. Van, aki már ilyenkor is érzi. SOk sikert!
2009. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha biztos a 30-a, akkor most lehet a beágyazódás folyamatban, ha sikerrel jártatok. Lassan be is fejeződik (7-11. nap között általában).

Én is kb ekkor éreztem hasszurkálást, mindjárt megjön érzéssel párosítva. Más tünetem akkoriban még nem igazán volt. A mellérzékenység a nemvárt előtt 1-2 nappal jelentkezett.


A nemvárt napja előtti napon már pozitív volt a tesztem, de ha te nem vagy ennyire türelmetlen, várd meg inkább! :)


Sok sikert!

2009. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegnap és tegnap elött éreztem azt hogy a baloldalamban mintha kést szurkálnának,na meg a mensis érzés.de viszont azt nem tudom mire véljem,a mult honapban peteéréskor szintén egyutt voltunk reggel és még az nap estére megjott a mensi és tartott 6 napig.most onnét számolom a ciklust.Szerintetek mi lehetett???
2009. jún. 8. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

A fene tudja, valamiért össze volt keveredve a ciklusod. De ha az normál hosszúságú volt, akkor szerintem rendben hogy onnan számolod?


Tudod mi volt a tünetem még a hasszúrkán kívül? /Ne nevess, hanem keress egy tükröt! :-)) / A csiklóm lilára változott a vérbőség miatt. Egyetlen oldalon olvastam mint korai terhességi tünet, és az enyém tényleg olyan lila volt, mintha behúztak volna neki egyet. :-P


Sok sikert!!

2009. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem június 1-én volt inszeminációm. Amit én érzek: mintha meg akarna jönni a mensi, de nem folyamatosan, mellfeszülés, de annyira, hogy nem tudok hason aludni, bal oldalon a hasamban szurkálás (megjegyzem, ilyen érzésem még soha nem volt). Tegnap és ma is pár cseppnyi barna váladék (ilyen sem gyakori nálam). Hányinger is tegnap óta, de ez lehet a sok savamtól. A hasam viszont ilyenkor már puffadt szokott lenni a mensi előtt 1 héttel és most szinte feszes, kemény. Éjjel rettenetesen melegem van, míg máskor ilyen hőmérsékletnél fázni szoktam. Vízvisszatartás is megszokott nálam mensi előtti héten, most pedig többször megyek pisilni. Remélem, hogy az én tüneteim segítenek neked is, bár én sem vagyok biztos abban, hogy terhes lettem :) Majd 7főn tesztelek először :)

2009. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na lányok voltam dokinál:(((nem terhes vagyok hanem van egy jokora cisztám:(( ehhez mit szoltok?
2009. jún. 8. 20:56
 8/8 anonim válasza:
:( bízz benne, hogy nem lesz semmi baj. csak azzal tudlak vigasztalni, hogy áprilisban nekem is volt egy vékonyfalú cisztám, ami következő hónapra eltűnt magától. ne keseredj el!
2009. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!