Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz a szakítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a szakítás? Hogy lehet könnyebben elviselni?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta voltunk együtt a barátommal, de azzal az indokkal szakított, hogy nem szeret. Pedig a viselkedése teljesen az ellenkezőjét mutatta. Én persze teljesen belezúgtam és most meg jól pofára estem. Nem értem nekem mér nem sikerülhet soha, pedig mindenki azt mondja, hogy szép és aranyos lány vagyok, akkor miért nem kellek senkinek? Mi a baj velem? És egyáltalán hogy tegyem túl magam ezen az újabb csalódáson?
2012. jún. 20. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ne sajnáltasd magad. Nem az kell neked, hogy mások mondják rád, hogy aranyos vagy, meg szép is, hanem saját magadnak kell elhinned. Házi feladat: ha túl vagy ezen az időszakon nagyjából, akkor végezz tükörmantrát= állj a tükör elé, mosolyogj és hajtogasd azt, hogy értékes vagy, szép vagy, ó vagy, pozitív vagy és nem fogsz akárkivel megelégedni. Mert igenis megérdemelsz egy rendes, tisztességes, jó pasit. Ezt a gyakorlatot feldobhatod azzal, hogy szépen kisminkeled magad, csini rucikba öltözöl és úgy pózolgatsz a tükör előtt.


2. Mindenki átesett a szakítás fájdalmán. Aki még nem, az vagy át fog esni, vagy csak mázlija van.

Nem halsz bele. Én is épp gyógyuló félben vagyok, és rá kellett jönnöm, hogy nem olyan rossz dolog az egyedüllét. Csak pozitívan kell hozzáállni.


Szóval most sírj, zokogj, tombolj, lázadj és nyugodj meg. Aztán kezdődhet a lassú felállás és építkezés. Meglátod, neked is sikerülni fog.

2012. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uj hobbik barátok szorakozás strand nyaralás tereld el a figyelmed a pasiról ne legyen időd rá gondolni vagy rajta agyalni tiltsd le ne nézegesd a kpét adatlapját és semmit ami rá emlékeztet vagy vele kapcsolatos tul leszel rajta hidd el
2012. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ma írtam egy másik kérdéshez... :

Úgy látom most sokan mennek szét..Ez a szakítások időszaka vagy mi?

Nekem is pár napja lett vége a 2éves kapcsolatomnak.

Szóval azt tanácsolom neked amit én is teszek:ne agyalj,sírd ki magad aztán menj tovább.Mozdulj ki ne gubózz be.Én is mászkálok azóta folyton,meg pörgős zenéket hallgatok,depressziósat semmiképp az nem segít csak rosszabb lesz.Meg amúgy is itt a nyár,jönnek a fesztiválok,lehet ismerkedni(nem feltétlen pasizni,csak haverkodni).

Szóval fel a fejjel neked is.:)

2012. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nem rég ért véget a 2 éves, első kapcsolatom... ha valaki rájön a felejtés receptjére, szóljon :)
2012. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 22:08

Előtted lévő vagyok,akkor mi nagyon megegyezünk ebben sajnos..:D:S

2012. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!