Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás hogy éljem túl? Pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás hogy éljem túl? Pont a napokba gondoltam rá hogy vele le tudnám élni az életem erre.

Figyelt kérdés
4 év után szakított velem a barátom immár 3 napja. Pont 3 napja totálisan készen vagyok. Sehol sem érzem jól magam semmi nem jó. A grátisz az egészben hogy amikor együtt voltunk miatta elhanyagoltam minden barátomat, ismerőst és most szépen itt vagyok egyedül a nagyvilágban! Nem tudom hogy ebből hogy fogok kimászni komolyan. Szakítás után megkérdeztem tőle hogy köztünk végleg felejtős-e a folytatás? Ő meg azt írta hogy egyenlőre így gondolja. MI AZ HOGY EGYENLŐRE? Arra sem tudott válaszolni hogy szeret-e még erre azt felelte hogy erre nem tudok válaszolni. Szerintem inkább nem akart megbántani. Ti mit gondoltok? Hogy kezdjem újra az egészet? Nagyon szét vagyok hullva.
2012. jún. 20. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel a régi barátokat, mozdulj ki, tereld el a gondolataid. Az idő majd megoldja a dolgot.
2012. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is tereld el a gondolataidat róla. Csinálj bármi mást, de olyat semmiképp se, ami akárcsak nyomokban is rá emlékeztethetne. (Ha az kell, menj ki fát vágni az erdőbe :D) Szép lassan ,,szoktasd vissza" magad a társasági életbe, elvégre nem a világ ért véget (mégha most úgy is tűnik.) Találj magadnak valami új hobbit (nekem spec. az írás segített.) :)
2012. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy mivel így fogalmaz még egy picit reménykedem a folytatásban.. Annyira hülye tyúk vagyok bakker..................


24/L

2012. jún. 20. 17:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akart megbántani, próbálta kivenni a dolog élét, szerintem feleslegesen.


Különben is, miután egyszer kiderült hogy már megbocsáss "szar van a pallerban" azután visszafogadnád? Na ugye hogy nem.


Na, fújd ki az orrod, aztán szedd össze magad. Simán kihevered, majd találsz másik pasit.

2012. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi remélem valahogy csak túl leszek rajta.
2012. jún. 20. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan. Én is voltam hasonló helyzetben férfi létemre... és nem volt könnyű, de ma már nevetek, ha visszaemlékszek a volt barátnőmre :)
2012. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja akinek elpityeredem magam hogy jaj nemsokára nevetni fogsz rajta. Bár úgy lenne már. Utána asszem 100 évig nem kell senki sem az biztos!!
2012. jún. 20. 17:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyan... most még ezt gondolod, aztán mire feleszmélsz, már a nevére sem fogsz emlékezni ;)
2012. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy látom most sokan mennek szét..Ez a szakítások időszaka vagy mi?

Nekem is pár napja lett vége a 2éves kapcsolatomnak.

Szóval azt tanácsolom neked amit én is teszek:ne agyalj,sírd ki magad aztán menj tovább.Mozdulj ki ne gubózz be.Én is mászkálok azóta folyton,meg pörgős zenéket hallgatok,depressziósat semmiképp az nem segít csak rosszabb lesz.Meg amúgy is itt a nyár,jönnek a fesztiválok,lehet ismerkedni(nem feltétlen pasizni,csak haverkodni).

Szóval fel a fejjel neked is.:)

2012. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Natessék, megint egy leláncolt Prométhina.
2012. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!