Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy korkülömbség? Müködhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy korkülömbség? Müködhet ez így?

Figyelt kérdés
én 15/L vagyok és 13 éves sráccal járok. működhet ez igy?

2012. jún. 20. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Hagyjátok már szegényt. Igen, legyetek csak együtt. Ez gyerek szerelem, ennek is kell lennie.
2012. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan sétálgassanak fagyizgassanak együtt miért baj ez? :)


a kissrác is legalább felszed egy kis tapasztalatot hogy kell a lányokkal beszélgetni és jól indul majd a gimiben hogy neki barátnője van/ volt. :)


Nincs ezzel semmi baj.

2012. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond! én is hasonló cipőbe járok! :D 17/l 14,5 /F és sokkal érettebben viselkedik mint az előző 19 éves barátom! Neki bármit elmondhatok (testileg lelkileg érettebb a koránál) még senkit nem szerettem annyira mint őt! Ha jól megvagytok és szeretsz vele és ő is így van ezzel akkor miért ne működhetne! :D
2012. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem az. az a hozzászóló, aki írta, hogy pedofil hajlamú... WTF?! -.-

A nővérem és a volt barátja közt is ilyesmi volt. Szerették egymást és jól megvoltak. Nem tudom már miért szakítottak.

13/l.....

2012. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Háát, én 15 éves lány vagyok, elvileg fejlettebb a koromnál, de inkább csak mentalitásomban:) Volt egy srác, aki eggyel alattam járt, és nagyon tetszett. Tudtam, hogy nem szerelem, de eszméletenül kellett valaki, akivel lehetek. Tudtam, hogy mit gondol rólam. Kerekperec megmodtam neki, hogy bejön nekem. El is szállt magától, hogy neki idősebb nője van. Borzalmas volt... Elijesztettem magamtól az igazi szerelmemet, akit el akartam felejteni ezzel a fiatalabbikkal. Szörnyen szégyellm. Mintha be lettem volna... hm, érted. Életem legnagyobb baromsága. Még most sem értem magam. Nem vagyok ku*va, csak... hülye voltam.

Szerintem abból a szempontból jó, hogy alapozzatok. De kérdezd meg magadtól, hogy TÉNYLEG ere vágysz-e. Nem ismerem a gondolataidat, a múltadat, de saját hibámból merítve tapasztalatot, azt mondom ez így nem jó. Nem lenne igazi szerelem. Működhet, de csak az ő szintjén. Ergo semmi komolyabb érzelem. De hát bakker, valahol el kell kezdeni, igaz?:) Azt mondom, sodródj az árral, próbáljátok ki. Még BÁRMI kisülhet a dologból! Élvezd, ha jól esik! Sok bologsàgot!

2012. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)) megpróbáljuk, ha működik akkor miért ne, ha nem akkor meg ugyis vége:) köszi sokat segítettetek :)
2012. jún. 24. 14:23
 17/17 anonim ***** válasza:

"Neked pedig egy-két évvel idősebb srácot ajánlok, aki vigyáz rád, és megmutatja milyen egy igazi FÉRFI."


Egy 16 éves fiú hol fog neki igazi férfit mutatni? Fényképen? :D

2012. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!