Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagy a korkülömbség. (többi lent) L/15

Figyelt kérdés

Ahol anyu dolgozik,ott van egy biztonságiőr,és valahogy kapcsolatba kerültem vele.Vagyis egyszer bementem anyuhoz és ott beszélgettünk pár szót..aztán bejelölt facebookon stb..

Eddig minden okés,csak az a lényeg hogy a srác belémszeretett és ő 26 éves.. Én még csak 15 vagyok,és szerintem ez kicsit túl nagy korkülömbség köztünk. Ma akar velem találkozni délután,és elmegyünk valamerre sétálni. Anyukám meglepően nem ellenzi,összeakar minket hozni.

Hát nem is tudom.....nekem is nagyon bejön a srác,nagyon helyes..csak kicsit fura hogy ő már pár év múlva 30..én meg még csak a 20at sem értem el...



2012. jún. 16. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Elég szomorú, ha anyukád akar összehozni egy 26 évessel...Csak azért nem mondom, hogy pedofil, mert manapság a 15 éves lányok kinéznek 20-nak is.
2012. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én első kapcsolatom egy 16 (már majdnem 17) éves lánnyal volt....28 éves koromban. Nem a legjobb párosítás, de attól még esetleg működhet a dolog! Ha tetszik, akkor meg szerintem próbáld meg, hátha passzoltok...de csak óvatosan, semmi meggondolatlan lépés!!!
2012. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád nem ellenzi akkor semmi gond nincs viszont ha össze jöttök ne tegyétek közzé,mert talán lenne aki megszòlna!


Drukkolok nektek!

2012. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mondd, h ez így, ebben a formában nem igaz!!!! nem tudom, h milyen munkahely lehet ez, ahol ilyen válogatott emberek vannak!!!! egy ANYA, aki a 15 éves lányát egy lassan 30 éves férfinek szánja, és egy felnőtt ember, akinek már akár saját lánya is lehetne, egy tinilányt akar!!!! nem a jövővel van itt a baj!!!!! 28 éves férfi igénye és egy 15 éves lány igényei, és kötelességei?????? úristen!!!!!!!!!!! Ti meg még drukkoltok nekik.... Hát, gratulálok....
2012. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Miért néznének ki a 15 évesek 20-nak is????? Mi ez a hülyeség, mi változott, hogy mindenki ezt a hülyeséget mondogatja?????
2012. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, hány éves a kérdező, ő, saját maga is tudja h hány éves, anyuka is tudja, és anyukától valószínűleg a férfi is tudja!!!! undorító, és beteges ez az egész kérdés!!!!
2012. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

El kell hogy keserítselek, de egy normális lelki világgal rendelkező 26 éves férfi nem szeret bele egy 15 éves kislányba. Szóval vagy egy elmebeteggel akarsz összejönni, vagy csak a szexre pályázik az illető. Utóbbit valószínűbbnek tartom. Az, hogy szerelmes beléd szinte biztos, hogy hazugság.


Édesanyád szégyellheti magát.

2012. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

anyu már nagyon régóta ismeri őt,több éve! Anyut multkor felhívta telefonon és elkezdtek rólam beszélni,és mondta anyunak hogy nagyon tetszem neki és szeretne komoly kapcsolatot,mert ő az igazira vágyik és a szerelemben nincsenek határok.

biztos,hogy nem csak a szexre megy..Anya már nagyon ismeri őt és tudja hogy mikor mond igazat! olyan mintha anya fia lenne... :)

És egyátalán nem elmebetegség ez szerintem. Ma találkoztam vele és nagyon kedves volt.. :) elmentünk sétálgatni,beültünk egy kávézóba és beszélgettünk. Meg elmentünk minden fele :) végén megcsókolt!

2012. jún. 17. 01:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

1) Megdug párszor és eldob

2) 20 év után dob el(lemaradsz egy csomó jó dologról miatta, és 35-40 évesen meg már a kutyának sem fogsz kelleni gyerekkel a nyakadban)

2012. jún. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pedig én nagyon szeretem
2012. jún. 17. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!