Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele, se nélküle kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Az egész töténetet leírni elég hosszú, de a lényeg hogy március óta kavargatunk, párszor már aludtam nálla, filmeztünk meg ilyenek, de semmi komolyabb nem történt. Az a baj hogy én nagyon szeretem mert elég régóta tetzik is meg minden, és ott hagni nem bírom, másik pasit magam mellett el sem tudok képzelni, szinte már minden hete az hogy megkérdezik tőlünk hogy együtt vagyunk-e, pedig nem. És már kicsit idegesítő a dolog. ő 20F én 16L.

2012. jún. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

igen is,meg nem is...

beszéld meg vele,hogy mit is akar

2012. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fenyporszem válasza:
hagyd a csudába...nem éri meg. neked. túl sok gondolatot, energiát, időt, és érzelmet pazarolhatsz rá. fölösleges. szeresd azt, aki mindig melletted van, aki megérdemli. ha nincs ilyen férfi jelenleg az életedben, akkor foglalkozz magaddal.szeresd egy kicsit azt a testet, aki a legeslegtöbbet teszi érted, amióta csak élsz, keresztül minden hülyeségeden és önmarcangolásodon. magadat. ha szereted magad, lesz egy csomó önbizalmad, aminek következtében jó lesz a kisugárzásod, és ÉSZREVESZNEK. jön a következő és máris nevetni fogsz magason és a mostani tépelődéseden. hidd el. utólag minden a helyére kerül. tapasztalatból mondom. hasonló szituban voltam és vagyok. oh, és a legfontosabb tanulság, sohasem változnak meg. doha. úgy tűnik, egy telefonhivásig, egy napig, 2 hétig, de aztán kibukik a dolog. szintén tapsztalat. ezeknél jobbat nem tudok tanécsolni, minden jót és lépj továbbb !
2012. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat:)

Télleg tovább kéne lépnem. De nagyon nehéz.

2012. jún. 22. 15:16
 4/5 fenyporszem válasza:
nos, igazad van, tényleg nehéz. hogy alakult azóta?:)
2012. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már volt 2 barátom. Neki is lett egy barátnője, de valahogy nem tudom elviselni, még mindig szeretem...
2012. szept. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!