Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat úgy, hogy utáljuk egymás zenei stílusát? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

ő 23, én 21

ő valami nem túl elterjedt elekrtomos "zene" rajongó

én kb 10%-ban hallgatok elektromos zenét, amúgy rock punk alter metál klasszikus...


mindkettőnknek nagyon fontos a zene, én zenélgetek is

egyébként meg hasonló az érdeklődésünk és azt hiszem összeillenénk


2012. jún. 8. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) Biztos van egyetlen előadó akit mindketten szerettek, akkor meg már semmi para :D
2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudtok egyezni hogy egymás mellett nem hallgattok olyat amit a másik nem szeret, akkor hosszabb is lehet pár hónapnál ;)
2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, tapasztalat.
2012. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a férfinak kell "behódolni" és pop - diszkó zene rajongónak kell vallania magát, és a csaj előtt tabu a sok metál meg halálhörgős zene amit hallgat.
2012. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fér össze a két zenei stílus! Még ha otthon hallgatjátok a zenét pl "punk" ami nem is zene hanem valami kórság akkor mi lesz a bulikkal. Majd külön jártok bulizni és majd szépen lassan mindenki férekúr. Láttam már ilyet! Fiataloknál ez nem működik később talán.
2012. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küzdelmes össze nem illő zenei kultúrával kapcsolatot fenntartani.
2012. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TOMAtm ***** válasza:

a megoldás: fülhallgató! -nem egy mai találmány különben.

amikor meg nem hallgattok zenét akkor lehet dumálni mozizni tvzni.a fesztiválokon-bulikon stb stb meg felváltva lehet tolerálni a másikat ill külön külön eljárni. ez olyan HATALMAS probléma ami kb 16 éves korban kerül megkérdezésre a GYK-n.később majd lesznek mások: pl ki adja fel a törlesztőrészletet,ki viheti el a kocsit,ki tankoljon stb stb.

2012. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:17 A green day neked egy kórság? Ennyi erővel a te diszkómuzsikád is csak torzított hűtőszekrénycsapkodás és ajtónyikorgás.


Én is hasonló zenét hallgatok mint a kérdező, kiegészítve egy kis post hardcore összes fajtájával :) Barátnőm viszont nagy minimálos, de a dubstepet sem veti meg. Mi megoldjuk: ha bulizni támad kedve, akkor elmegyek vele. Őt hagyom a barátnőivel szórakozni, de persze a pultnál ülve szemmeltartom. Ha nagyon szépen kéri, rászánom magam és megpróbálok valami tánc félét is csinálni vele, de inkább csak iszogatok. Sokat. Cserébe eljön velem koncertekre, többnyire ő is tisztes távolságról tart szemmel, miközben én mindkét kezemben félig teli sörösüveggel pogózok. Én szerettettem vele meg egyébként az igényes kocsmákat. Nem lerészegedni kell, hanem élvezni a hangulatot egy jó társasággal :) Velem pedig ő szerettette meg a dubstepet, de nem a förtelmes skrillex félét, hanem az igazit. Ennyi, soha nem fogunk együtt tombolni, de meg lehet oldani. Nem ez a leg fontosabb dolog egy kapcsolatban. Pláne, ha az már másfél éve tart :)

2012. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jún. 8. 18:49
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg későn érő vagyok, na bumm :P és én vagyok a csaj :)
2012. jún. 8. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!