Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat úgy, hogy utáljuk egymás zenei stílusát? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

ő 23, én 21

ő valami nem túl elterjedt elekrtomos "zene" rajongó

én kb 10%-ban hallgatok elektromos zenét, amúgy rock punk alter metál klasszikus...


mindkettőnknek nagyon fontos a zene, én zenélgetek is

egyébként meg hasonló az érdeklődésünk és azt hiszem összeillenénk


2012. jún. 8. 16:56
1 2
 11/11 ASOT ***** válasza:

persze működhet, nálam ez mindig így volt, mert az én zenei stílusomat nem szerette túlzottan egy lány sem mert nem egy elterjedt stílus Magyarországon, de meg lehet egyezni és ha szereted a párod akkro a zenét elviseled időnként, nekem 1 szabályom volt, hogy autóban olyan nem szólhat, akkor már inkább class fm,


DE! ez legyen a legkisebb gond egy kapcsolatban, max külön társaságba mennek bulizni ha annyira nem tudják elviselni...

2012. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!