Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk éreztetek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk éreztetek már úgy hogy pár napig (hétig) csakis egyedül szeretnétek lenni, csak magatokkal foglalkozni, a barátnőtök nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 18:39
 1/3 benedek98 ***** válasza:
volt már amikor nem csak a barátnő nélkül hanem teljesen egyedül nem azér mert esetleg nem szeretem hanem mert az egész napos feszkót valahol ki kell heverni:)
2012. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm és mégis így érzek. De én azért mert több olyan csaj is rámhajtott, akitől nem akarok semmit, úgyhogy hagyjanak inkább békén:)
2012. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

simán jó lenne...17 vagyok, 21 hònapja vagyunk együtt és sokszor vam hogy napi 24 òrát folyamatosan együtt töltünk és igy már ugymond nem buli, de nem erti meg. ebből kifolyòlag néha nem bánok vele olyan kedvesen, ahogy szeretnék.

17/f

2012. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!