Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a parom latszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adi88 kérdése:

Mit tegyek, ha a parom latszolag ossze akar jonni valakivel, es en messze vagyok tole?

Figyelt kérdés
szeptember 2012-ben esz 3 evunk, en 23fiu, o 18 eves lany.voltak hullamaink a kapcsolatba, februarba 2 honapig osszevesztunk,majd aprilisbe kibekultunk.1 honapig jol ment,kiveve a kis veszekedesek hogy ki mit tett a 2 honap alatt. majusba elutaztam kulfoldre. augusztusba kellene hazamenjek 1 honapra,majd szeptemberbe vissza. a parommal tartjuk a kapcsolatot interneten keresztul. lehet hogy jo,lehet hogy nem,de tudom a jelszavat egy kozossegi oldalon es a yahoo messengeren. kozbe be-be lepek es kovetem hogy huseges-e. a mult hetig nem volt semmi ok a feltekenysegre, viszont jun.13.-an elkezdett egy baratnojevel beszelgetni 1 fiurol,akinek mondta hogy en kulfoldon vagyok es hogy lehet fog szakitani velem mert feltekeny vagyok. a fiuval valo beszelgetest nem tudtam visszanezni,sajnos,ezt a baratnojenek irta,hogy mit mondott a fiunak. azota lassacskan a feltekenysegem 110 %-rra novekedett,es egesz heten veszekedtunk. hetvegere nem birtam, es mivel a kozossegioldalon is bejeloltek egymast kerdeztem hogy ki az,nem akartam hogy rajojjon hogy be tudok lepni es ellenorizni ot.aztan valamelyik nap irta a baratnojenek hogy jo volna ha tudna torulni a beszlgeteseket,mivel regebben tudtam a jelszavat es nehogy visszanezzem. meg is tette,torultek,de ugyis visszanezttem :D . amikor kerdore vettem a fiurol, kiderult hogy csak az anyjanak munkatarsa es nincs tobb semmi koztuk. vasarnap elfogadtam,megnyugodtam,elhittem. hetfon viszont megint erdeklodott a baratnojetol hogy latta-e az illetot, vajon mikor lep be stb . mit tegyek? alljak ele azzal,hogy tudo a fiurol, hogy mondta neki hogy akar velem szakitani, hogy a baratnojevel valo beszelgetest lattam,mikor mondta hogy hatha ossze jon valami? vagy varjak meg addig, amig tenyleg olyat beszelnek, hogy mar kpcsolatba van, es szakitsak? mit tegyek?
2012. jún. 19. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megmondom,mi van: egy féltékeny barom vagy aki az egyébként jó kapcsolatát ezzel b@ssza szét de ripityomra és a lány még nem is tud arról,hogy kutakodsz utána,elolvasod a privát beszélgetéseit és feltöröd a netes profiljait-és még neked áll feljebb,hogy miután összevesztetek(gondolom a hatványozott féltékenységed miatt) ő mert szóba hozni egy pasit aki elérhető(nem külföldről veszekszik vele) nem b@szogatja,hogy "úgyis megcsalsz" és a tetejébe még gondolom, jól is néz ki és szimpatikus neki!! Naná,hogy eljátszik a gondolattal,hogy vált ha tőled csak a szart kapja a nyakába. De mint láthattad,nagy hatással(pozitív) volt rá,hogy egy beszélgetés során normális voltál..

Mi a megoldás? Ne kutakodj utána! Ha folytatni akarod a kapcsolatot, bízz benne mert így semmi értelme. Csak akkor fogsz megnyugodni ha azt olvasod,hogy megcsalt. Te eldöntötted,hogy ez lesz és módszeresen tereled abba az irányba.

Gép kikapcs és ne légy ilyen f@sz,aki tönkrevágja a kapcsolatát a betegés kutakodással.

20N

UI: Másfél éve vagyok együtt a párommal de én is ugyan úgy megnézem a pasikat mint a pasik a nőket. "Hűséget fogadtam,nem vakságöt." Ismerős?:) Sőt! A barátnőimmel rendszeresen beszélünk is azokról a pasikról akik csak arra várnak fehérnemű modell testükkel és eszményi arcukkal,hogy szétmenjünk de egyikünk sem csalja meg a párját. Ez egyfajta pozitív visszajelzés,hogy kívánatosak vagyunk. A nő nem lesz egy csapásra aszexuális lény mert van valakije.

2012. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!