Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a parom latszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adi88 kérdése:

Mit tegyek, ha a parom latszolag ossze akar jonni valakivel, es en messze vagyok tole?

Figyelt kérdés
szeptember 2012-ben esz 3 evunk, en 23fiu, o 18 eves lany.voltak hullamaink a kapcsolatba, februarba 2 honapig osszevesztunk,majd aprilisbe kibekultunk.1 honapig jol ment,kiveve a kis veszekedesek hogy ki mit tett a 2 honap alatt. majusba elutaztam kulfoldre. augusztusba kellene hazamenjek 1 honapra,majd szeptemberbe vissza. a parommal tartjuk a kapcsolatot interneten keresztul. lehet hogy jo,lehet hogy nem,de tudom a jelszavat egy kozossegi oldalon es a yahoo messengeren. kozbe be-be lepek es kovetem hogy huseges-e. a mult hetig nem volt semmi ok a feltekenysegre, viszont jun.13.-an elkezdett egy baratnojevel beszelgetni 1 fiurol,akinek mondta hogy en kulfoldon vagyok es hogy lehet fog szakitani velem mert feltekeny vagyok. a fiuval valo beszelgetest nem tudtam visszanezni,sajnos,ezt a baratnojenek irta,hogy mit mondott a fiunak. azota lassacskan a feltekenysegem 110 %-rra novekedett,es egesz heten veszekedtunk. hetvegere nem birtam, es mivel a kozossegioldalon is bejeloltek egymast kerdeztem hogy ki az,nem akartam hogy rajojjon hogy be tudok lepni es ellenorizni ot.aztan valamelyik nap irta a baratnojenek hogy jo volna ha tudna torulni a beszlgeteseket,mivel regebben tudtam a jelszavat es nehogy visszanezzem. meg is tette,torultek,de ugyis visszanezttem :D . amikor kerdore vettem a fiurol, kiderult hogy csak az anyjanak munkatarsa es nincs tobb semmi koztuk. vasarnap elfogadtam,megnyugodtam,elhittem. hetfon viszont megint erdeklodott a baratnojetol hogy latta-e az illetot, vajon mikor lep be stb . mit tegyek? alljak ele azzal,hogy tudo a fiurol, hogy mondta neki hogy akar velem szakitani, hogy a baratnojevel valo beszelgetest lattam,mikor mondta hogy hatha ossze jon valami? vagy varjak meg addig, amig tenyleg olyat beszelnek, hogy mar kpcsolatba van, es szakitsak? mit tegyek?
2012. jún. 19. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szakíts vele, elég olcsó a csaj ha ilyen veled. előzd meg, mondd meg neki hogy találtál egy sokkal jobb csajt.
2012. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem bízol a barátnődben, nem csoda, hogy rossz a kapcsolatotok. amit csinálsz nagyon nem fair. ha más srác érdekli, akkor valszeg nem szeret téged. nem sok értelmét látom a kapcsolatotoknak, bocsi. :/
2012. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem te tehetsz erről, az hogy a csajnak semmi se jó és pasizni akar az csakis az ő hibája, ha képtelen várni rád menjen.
2012. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tény,hogy csúnya dolog visszaélni más jelszavával de te is olvashattad,hogy dobni akar és van egy srác,aki kell neki. Ha meg nem lenne rejtegetnivalója,nem takarítana maga után..

Dobd ki!

2012. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár szólsz neki akár nem, ebből mindenképp szakítás lesz. Felesleges erőltetni ezt a kapcsolatot. Lépj ki belőle, hadd legyetek végre mindketten boldogok. De a következő kapcsolatodban ne legyél ilyen féltékeny f@asz. Ha 5 évig olvasgatod az üzeneteit és nem találsz semmit, még akkor sem bíztál volna meg benne. Járj el valami csoportterápiára ha magad nem tudod kezelni ezt a problémádat. Az állandó féltékenykedés baromi kapcsolatromboló.
2012. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

irtam neki egy uzenetet,amibe kerem hogy mondjon el barmit amit tett, es bantsa a lelkiismerete. az idozona miatt, ezt csak holnap olvassa el, mondtam neki hogy ha valamit titkol(t) elolem mondja el batran mert megbocsajtok. azota sincs bszelgetes a fiuval ...a baratnojetol csak annyit kerdezett hogy latta-e ma (ma,vagyis 06.19) es mondta neki hogy mien boldog hogy mar nem veszekedek ( a mult het tenyleg vegig veszekedes volt,de meg volt az okom)es hogy kellene szervezzenek egy surprise-party-t amire hazamegyek ( a meglepetes nem is lesz meglepetes hehe)....tehat nem tudom mi a lenyege a beszelgetesnek a fiurol...va par otletem:

1.) ha holnap nem vallja be,folytatom ugy mintha semmi se tortent volna,addig amig tenyleg latok olyan beszelgetest ami szakitashoz vezessen,majd augusztusba amikor hazamegyek dobjam szembe vele a kinyomtatott papirokat a beszelgetesekkel? vagy egy kicsit hagyjam magara (olyan ertelembe hogy minden nap ne irjak,ne erdeklodjek rola hogy miket csinalt milyen napja volt stb),igy talan rajon hog hianyzok-e vagy sem?hogy szeret-e vagy sem?

2.)ha bevallja,"bocsassak" meg, anelkul, hogy elmondjam hogy tudtam mar es tovabba figyeljem, majd az elso "kihagasnal" szakitsak?


3. nem akarom "csak ugy" elhagyni hogy ne adjak magyarazatot. az is lehet hogy csak szivassa a masikot...ha kiderul hogy valamit fereertetem,lebukok hogy ellenoriztem.


mit javasoltok tehat ha bevallja az ugyet (ami nem semmi konkret egyelore) vagy ha azt mondja nincs titkolni valoja? varjak meg lassam mi lesz?

2012. jún. 20. 04:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Szólj neki,hogy változtassa meg a jelszavát.

Hát hülye vagy te?? Állandóan ellenőrizgeted még akkor is ha minden rendben?? Ha nem tudsz benne megbízni,ne erőltesd. Csak akkor nyugodnál meg ha tényleg kiderülne,hogy megcsal. Addig féltékenykedsz,míg elűzöd magad mellől. Hagyd abba!

2012. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ok nélkül vagy féltékeny.
2012. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a p.csát valljon be? Nem csinált semmit. Mert tetszik neki valaki? És? Nekem pl sok kiskutya tetszik, mégsem magyarázkodok miatta a kutyámnak. De hogy fajnál maradjunk, a barátomnak is bejönnek más csajok, de nem csal meg velük. Hagyjál már fel ezzel a beteges féltékenykedéssel. Pakolj ki a csajnak hogy non stop ellenőrizgeted, megsérted a személyiségi jogait, visszaélsz a bizalmával mert használod a jelszavát. Egy csapásra megoldódik minden gondod, mert kivág a fenébe mint macskát szarni. Te beteg vagy, kezeltesd magad. Hagyd azt a csajt. Az sem csoda egyébként ha mással szeretne összejönni inkább. Ilyen pasi mellett én sem bírnám ki. A féltékenységről meg ennyit: mindenki önmagából indul ki elsősorban!
2012. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen van okom a feltekenysegre! nana hogy van! ti ha latnatok a parotok beszelgeteseibe hogy erdeklodik valaki utan nem feltenetek meg? ugyanmar! ugy dontottem hogy tobbet nem ereztetem vele a feltekenysegemet, tetetem magam hogy nem tudok a pasirol,es amikor hazamegyek megbeszelem negyszemkozt vele. akkr beismerem h visszaneztem a beszelgeteseit. tudom, tudom...az en hibam nem tudnam nem fajna. de az o hibaja is! az erdekes hogy a baratnojenek mondja h szeret meg minden...de aztan atternek a rosszabb oldalra... "na es lattad ma XY-t belepni?"...amikor gondolnam hogy "vege", befejezte az erdeklodest, akkor megint ott van...s megint s megint. de nem akarok csak ennyiert szakitani. persze azt se akarom h egy nap azt olvassam "huha milyen jol csokol es milyen jo az agyba" eppen ezert en s kedvesebb leszek vele,nem csinalok tobbet bolhabol elefantot...es ha ugyis fog erdeklodni iranta...nem tudom mit teszek majd, de remelem kibirom augusztusig,amig talalkozok vele. a pasinak a nevet tudom, a baratnojenek is...latasbol ismerem oket, de nem akarok bekavarni. pedig 1 kerdesbe kerulne,de lebuknek es talan potyara.

igen,a feltekenysegiproblemak altalaban onmagunkbol indulnak. ebbe teljesen igazat adok. s akkor ezt azt jelenti hogy amig el nem felejtem a multamat addig mindig is feltekeny leszek? szerintetek hogyan cselekedjek tovabba? ne akarok szakitani, jelzem ujra...nem addig amig nem muszaj. es ha szakitok, akkor szakitok mikor hazamegyk, amikor fog "varni" akkor szembekopom s kesz. ugyis jovok vissza ide, otthon csak 1 honapot uok, itt majd tulleszek rajta...

2012. jún. 21. 02:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!