Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányom nyár végén tölti be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányom nyár végén tölti be a 16. életévét. Van barátja, de nem tudom vajon mikor engedjem meg neki, hogy nálunk aludjon. Úgy vagyok vele, hogy inkább nálunk, mint máshol. De mikor? Nem túl fiatal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szexelni akarnak, akkor megtehették eddig is bárhol. Ha nem egy pár hetes kapcsolat, vagy 1-2 hónapos, akkor mindegy már, hogy ott alszik e a srác vagy sem.
2012. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem az életkor mellett legalább annyira fontos kérdés/téma/probléma az is, hogy

1. mennyire van általad felkészítve, felvilágosítva

2. ő hogy áll érzelmileg a szexhez? nem sietteti feleslegesen? annyira vágyik rá? ezt csak ő érzi, de vajon jól érzi-e?...

3. mennyire természetes az ottalvás a kapcsolatukban?

szóval milyennek látod a lányod és a srácot, meg a kapcsolatukat? ennek tükrében adj tanácsot neki ha kell és engedd, ha nyugodt szívvel engedheted.

2012. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire ismered a lányod barátját, ha normális, megbízható srác, akkor valószínűleg nem fog visszaélni a helyzettel, és intelligensen el fogjátok tudni intézni a dolgot. Gondolom, a lányod is normális nevelést kapott, így már azért 16 évesen ő is el tud dönteni egyet s mást, még ha nem is felnőttes a gondolkodása. Egyáltalán nem biztos, hogy lesz szex is, de ha mindkét fiatal értelmes és megfontolt, akkor nagy baj nem lehet. Ha úgy döntesz, hogy a srác ott aludhat nálatok, akkor azért előtte leülhetsz velük beszélgetni, hogy az első szexuális élmény meghatározó lehet egész további életükben, így tényleg csak megfontoltan vágjanak bele, és védekezzenek. Nyilván mindenki félti a lányát (ha én lányos apa lennék, biztos, hogy szétlőném a t*két annak a fiúnak, aki valamilyen módon is bántani meri a lányomat), viszont azt neked kell tudnod, hogy a lányod és a barátja mennyire érettek. Egyébként igaza van az előttem szólónak abban, hogy ha akarták, akkor "bármikor" és "bárhol" létesíthettek szexuális kapcsolatot egymással, úgyhogy 16 évesen már szerintem ott aludhat a fiú.
2012. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért hiszed azt el, amit annak idején anyukád is elhitt???

Máshol? Inkább a fiú a lánynál, mint a lány a fiúnál, vagy a padon..

Mikor? Este...

Nem túl fiatal? BTK...

2012. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik előttem szóló írta, hogy ülj le velük beszélgetni, és tarts egy kiselőadást a szexről. Nos ha az én anyám ilyent tenne a párom előtt, elsüllyednék zavaromban, és elmenne akkor a kedvem az egésztől, és máskor háromszor is meggondolnám, hogy otthon. Egyszerűbb, ha csak a lánnyal beszélsz, neki adsz egy csomag gumit, és megmondod neki, hogy enélkül semmit semmiféleképpen, de ezzel is csak akkor, ha nagyon kívánja.
2012. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!