Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem, de nem tudom, ő hogy érez irántam. Sokat chatelünk Facebookon, mindig úgy érzem, hogy kedves, de hát írásból nem lehet megállapítani, milyen hangsúllyal mondaná ezt. Ha találkozunk (ritkán, optimális esetben hetente 2x), igyekszik beszélgetni, néha kérdez, és folyton úgy érzem, hogy néz. Többnyire mosolyog rám, én meg visszamosolygok, és gyakran szemezünk is. A múltkor belépett az ajtón, rám nézett és elvörösödött. Lehet, hogy ez miattam volt, de lehet, hogy csak sietett, mivelhogy késve érkezett. Szerintetek bejövök neki? Hogyan deríthetném ki? [Előre is köszönöm szépen a válaszokat, és megkérlek benneteket, hogy ésszerű és kivitelezhető ötleteket adjatok! Nagyon szépen köszönöm!] 14/L
2012. jún. 18. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol találkoztok?Amúgy lehet,hogy tetszel neki:)
2012. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Különórán találkoztunk először, és az heti 2x van, akkor látjuk egymást.

Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat!

2012. jún. 18. 18:20
 3/3 anonim válasza:
Én is igy vagyok egy fiúval. Szerintem úgy derithetnéd ki, hogy tettszel neki, hogy felkinálod burokban a randit.:) Pl. Úgy elmennék fagyizni már, vagy hasonlók. Ha nem hiv el valószinüleg csak barátként tekint rád:)
2012. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!