Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem a lánynak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem a lánynak vagy csak én képzelem ezt?

Figyelt kérdés

A lány itt lakik a közelünkben. A minap benn ültem az egyik kocsmában a cimbimmel, ahol Ő is gyakori vendég. Gyakorlatilag minden pillanatban, amikor egymás látómezejébe kerültünk, rajtam tartotta a szemét, de máskor-pl boltban is futtottunk már össze(ez régebben volt)-nem igazán foglalkozott velem.Bár a kocsmás eset óta többször láttam,akkor rögtön kereste a tekintetem. Ez jelentheti azt, h talán bejövök neki, vagy csak nem tud más felé nézni, azért hagyja rajtam a szemét? :D Megszólítás még nem volt, mert van barátja, egyedül még nem sikerült összefutnom vele,szóval ez még várat magára.

Bár a válaszoktól függetlenül mindenképp megpróbálok Vele összeismerkedni,de azért érdekelnek a vélemények:).Lehet én látom túl rózsaszínben az egészet..



2012. máj. 16. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is szoktam néha nézni valakit akit nemismerek de az még nemjelenti azt, hogy tetszik nekem. Lehet csak emlékezteted valakire, vagy látásból ismer, esetleg furcsálja, hogy folyton nézed. Ezt nemtudom elmagyarázni de én is szoktam csinálni :D De a te verziód is lehetséges bár nem valószinü ha van pasija.
2012. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jelentheti azt, hogy bejössz neki, én is szoktám oda oda pillantani kocsmában srácokra akik tetszenek.
2012. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Furcsállni nem hiszem,h furcsállja,mert Ő volt az aki bámult,nekem csak feltűnt,h bámul.

Ha meg emlékeztetem valakire,akkor miért most kezd el nézegetni? Itt lakik tőlem két házra,és látott már máskor is.Na mindegy,érdemesebb beszélni vele,és majd elválik,lehet koppanok egyet,megesik az ilyen:)

Mindenesetre kétségbe nem esünk.:)


17 vagyok,ha ez lényeges,Őt idősebbnek vélem valamennyivel.

2012. máj. 16. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, de esélyes, hogy bejössz neki..de szerintem nincs sok esélyed ha van barátja:S
2012. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha van pasija, nem foglalkoznék vele, minek? időpazarlás. aztán ha te leszel a pasija, akkor meg valaki mással fogja ugyanazt csinálni esetleg, és utána meg ő lesz a pasija?
2012. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól amiért van barátja még nem biztos, hogy esélytelen, ha nézegeti a srácokat lehet nem olyan jó a kapcsolata, egy próbát megér, ha mást nem akkor tapasztalatot nyersz :P
2012. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos igen,erről az oldaról( h velem is ezt csinálná) még nem közelítettem meg a dolgot,de nem mondasz hülyeséget..


Kösz Mindenkinek-aki eddig írt-a normális válaszokat!

2012. máj. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!