Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelemti tetszem neki?

Figyelt kérdés
Órán úgg ültem hogy a lábam oldalra kinyújtottam. Mögöttem ült az egyik osztálytársam (mellesleg az aki tetszik) és a lábfejét szép lassan becsuztatta az enyém alá. Ránéztem mire ô elmosolyodott de ekkor mennem kellet felelni. Mikor visszamentem az óra többi részében már csak közelebb rakta a lábát de ezt nem csinâlta ujra. Skkor most tetszem neki?
2012. máj. 9. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
kézzel
2012. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki. Vagy csak meg akar d*gni. Vagy mindkettő.
2012. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
balra
2012. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El akart gáncsolni, mikor felkelsz és kimész a táblához felelni. Mosolya nem kedves, hanem ravasz volt, mikor látta, hogy azt hiszed, azért csinálta, mert tetszel neki.
2012. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso xD
2012. máj. 9. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja ês amikor bejött a terembe szolt a haberjának hogy ne hátulra üljön utána ideültek mögénl
2012. máj. 9. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Része volt az elgáncsolásod tervének.
2012. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze mert ilyen gonosz ugye? : D
2012. máj. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!