Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem ennek a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van a csoportomban 2 fiú,hasonló személyiségek,szoktak versenyezni is egymással,hogy ki a jobb.AZ egyiknek van barátnője,a másiknak nincs.Mindkettő elég közvetlen a lányokkal,becézget,néha ölelget,vagány,bunkó, stb!!

Az a fiú,akinek nincs barátnője,miért nem néz a szemembe??

A másik fiú,akinek van barátnője,az a szemembe tud nézni legtöbbször,ha dumálunk,meg becézget.Mivel mindkét fiú ugyanolyan stílus,ezért nem értem ez a fiú,aki szabad,velem miért nem annyira nagyon közvetlen??Mármint nem néz rám,ha beszél hozzám!Lefelé néz


2012. máj. 8. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki :P
2012. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán szégyenlős és tetszel neki :D kérdezz rá
2012. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Inkog Nito ***** válasza:
Hát szerintem ez egyértelmű.Valószínűleg akinek van barátnője annak nincs problémája azzal hogy lánnyal beszéljen.A másik talán félénk? :) Szerintem tetszel neki.
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen elég valószínű, hogy tetszel neki
2012. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!