Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz hogy ha a barátnőtök jóba lenne az exével?

Figyelt kérdés
vagy van valaki ilyen helyzetben? vagy esetleg fordítva hogy a barátotok jóba van az exével?

2012. jún. 18. 00:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom ezzel, persze csak ha nem nyomul az ex. Neki is van múltja, elfogadom. Nekem is van, és jóban is vagyok az exemmel. Barát. K.rva sok kéne hozzá hogy újra együtt legyünk, nem tudnék vele már kapcsolatot elképzelni. 5 évig voltunk együtt, 5 éve szakítottunk. Már rég túlvagyunk egymáson, de az isten szerelmére, csak szakítottunk, nem meghalt. Miért ne érdekelhetne valakit néha hogy mi újság azzal az emberrel aki régen az élete része volt? Nem értem a sok ..... .... aki a párja múltjára féltékeny ok nélkül. Sokkal nagyobb az esély egy olyannal félredugni, aki az újdonság erejével hat. A megcsalások 60%-a meg új emberekkel történik ha az egyik válaszoló statisztikájának bármiféle alapja is van. Na akkor melyik a jobb? Ex, vagy mondjuk egy friss kolléga/kollegina?
2012. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát egyik se jó.:D Am oké újdonság viszont az ex akkor lehetne a régi szép idők emlékére. Szal vágod:D
2012. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
sztem is nagyobb az esélye hogy olyan valakivel szűrje össze a levet a másik fél akit még nem is ismer. az exel már megpróbáltad, valamiért nem működött, vége, de ettől még nem kell egyből leírni főleg ha nem is úgy váltatok szét h nagy veszekedés meg stb. egyetértek az előttem szólóval .
2012. jún. 18. 01:07
 14/21 A kérdező kommentje:
de am meg állandóan csak a megcsalás, miért nem lehet megbízni a másikba, ha meg megcsal akkor meg nem mind1 h az most az ex vagy nem az ... :/
2012. jún. 18. 01:10
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát miután megaláztam a csajt aki megcsalt és miután átrendeztem az arcát a gyereknek onnantól tökmindegy hogy ex vagy ismeretlen volt:D
2012. jún. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
jó de ezt most csak azért írtam mert mindenki a megcsalással jön. Szerintem ha megbízok a páromban akkor mindegy hogy jóba van e az exével, vagy nem. Ha meg nem bízok meg benne akkor az is zavarna ha a munkatársával/ szomszéddal/ akárki mással lenne valamilyen kapcsolatban ( baráti, beszélő, stb..)
2012. jún. 18. 01:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon tiszteletre méltó, érett dolog, hogy nem haragban váltak el. Abban az esetben zavarna, ha az ex arra használná ezt a barátságot, hogy üldözze a szerelmével. Ha megbízhatatlanság miatt ér véget a párkapcsolat, a barátságnak sincs sok értelme. Legalábbis nekem olyan barátok kellenek, akikre számíthatok.
2012. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A barátnőm tarja a az exével a kapcsolatot, hiszen a gyereki apja. Nem zavar, mert tudom, hogy már lezárt ügy. Én nem keresem az exemet, de van régebbi barátnőm, akivel szívesen beszélgetnék pár órát. De semmi több.
2012. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ne pörögj ezen az ex az ex, persze nem árt tisztázni az erőviszonyokat ;-)
2012. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jóban vagyok az ex-emmel.Minden féle téren.Van közös gyerek is,egy nő miatt hagyott el,akit most velem csal 2 hónapja...ez az én édes bosszum..elítélhettek...aki volt hasonló helyzetben,az megért...
2012. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!