Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha a barátnőtök azt mondaná hogy milyen helyes pasit látott?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnátok le?

2012. ápr. 21. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne mond el.
2012. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem esne jól, főleg mert én csúnya vagyok, és ha össze is jönne velem egy lány, előbb-utóbb úgyis otthagyna egy jóképűbb pasiért.
2012. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Kapna egy pofont.
2012. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit, nem érdekelne.


25/F

2012. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyes pasi és lány van, és akinek szeme van az látja őket! Igazán nem zavarna.
2012. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Mondanám neki,hogy én meg olyan jó csajt láttam,egyből felállt a brém.
2012. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Én is rengeteg gyönyörű lányt megnézek férfi szemmel. Meghúznám, de szeretni egyedül őt tudom.

A lány is így van ezzel. Még jó, ha begerjed, elvégre ösztönlények vagyunk.

Megkérdezném tőle, hogy én mennyivel vagyok jobb pasi, mint akit látott.

2012. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most akinek van egy kis önkritikája, az tudja, hogy valószínűleg van nála helyesebb, jobb faszi. Ugyanúgy minden csajnál van jobb, ha a külsőt nézzük. Nem igazán érdekelne a dolog.
2012. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!