Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz hogy ha a barátnőtök jóba lenne az exével?

Figyelt kérdés
vagy van valaki ilyen helyzetben? vagy esetleg fordítva hogy a barátotok jóba van az exével?

2012. jún. 18. 00:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha ex, akkor nincs értelme bármiféle kapcsolatnak, ha jóban vannak, akkor még mindig van valami.. szerintem.
2012. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ameddig pusztán barátok addig semmit ...nincs jogom őt korlátozni
2012. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
akkor valamelyik fél akar valamit sajnos
2012. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ex barát nem létezik! Mért is? Azért mert már volt vele kapcsolatba. Kapcsolat után pedig hiába már nem járnak együtt akkor sem lehet barátságot kialakítani, főleg ha még szoktak találkozni. Egy kicsi kell és máris megint egymásé lesznek hiába barátok. Én alapból nem jönnék össze olyan csajjal aki még tartja a kapcsolatot az exével.
2012. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Még annyit hogy a megcsalások 40%-a az ex miatt van.

2012. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

anyámék is elváltak mégis jóba vannak XD.

amúgy köszi a válaszokat

2012. jún. 18. 00:16
 7/21 anonim ***** válasza:
4/5-ös! de jó ezt hallani! én még olyan pasival soha nem találkoztam, aki ne tartotta volna rendszeresen a kapcsolatot az exével:( nem is jöttem velük össze. én csak azt nem értem, hogy az exeknek hogy van ennyi idejük? nekem nincs időm az exbarátaimra...
2012. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm jóban van az exével, de nem az előző barátja, még régebbről, akivel elvesztette a szüzességét. Na az egy srác egy igazi pupák, cseppet sem tartok tőle, hogy valaha is riválisom lesz, bár azért szívesen beleverném a betonba.


22/F

2012. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
jó de ez attól is függ, hogy hogy mentetek szét, vagy nem? ha ex akk már semmi közötök nem lehet egymáshoz? Valamikor csak megbíztál benne és ha, mondjuk úgy mint partner már nem bízol meg benne (mondjuk megcsalás vagy akármi miatt) de mondjuk mint barát még megmaradt a bizalmad? vagy ilyen csak a mesében van?
2012. jún. 18. 00:22
 10/21 anonim ***** válasza:

Barátom is beszél néha az exével, rühellem is, mint a sz.rt. Legszívesebben agyonlőném a csajt. (munka miatt beszélnek, ez meg minden adandó alkalmat kihasznál, hogy tegye az ajánlatait)

Komolyan nem értem az ilyen pszichopata tapadós elmebeteg exeket. Már kvázi 2.5 ÉVE szakítottak, mi a redva halál turháért nem lép tovább? DE KOMOLYAN?

Szóval én exemmel is beszélek nagyritkán (3-4 havonta egyszer egy órát msnen...), akinek utánam követően már a harmadik barátnője van perpill... Szóval miért...?? Nem értem...


Ha esetleg szét is mennénk, bár remélem nem, soha többet nem jövök össze olyan sráccal, akinek köze van az exéhez... semmi más probléma soha nincsen, semmi más csaj, de tényleg, ez a h.ülye kva meg folyton kavarja a sz.rt ami ellen ha én fel merek szólni JOGGAL, akkor hisztis féltékeny p.csa vagyok.

Hát kösz, ez szerintem senkinek nem hiányzik.

2012. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!