Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök egészségmániás lenne?

Figyelt kérdés
Nem eszik cukrot, kenyeret, mindig csak saláták, update csoki max és naponta 1,5 órát edz. És ha ti ültök a tv előtt, akkor rátok szól, meg nem süt semmit, ha megkívánjátok az édeset.
2012. máj. 29. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennék,megőrülnék egy ilyen nőtől.
2012. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én agybajt kapnék tőle,ez elég idegesítő.Olyan életet él,amilyet akar,de ezt ne erőltesse másra.
2012. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem bírnám elviselni.De szerintem Ő élhet egészségesen attól függetlenül, hogy a férfi NEM. A férfi eltud menni boltba, tud magának venni édességet. A nő meg csak had éljen úgy ahogy akar, vagyis táplálkozzon. :)
2012. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egészség mániás vagyok, minden nap edzek és mivel a barátomnak is van erre igénye, neki is segítettem lefogyni. De soha nem baxtatnám azért mert tévézik és sütit is sütök neki. Illetve diétás, általam készített finomságokat, nem norbi zsíros szarjait.. Szerintem ahogy leírtad, az önzőség és egoizmus.
2012. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Férfiként azt mondom hogy nem bírnám elviselni.Azt meg főleg nem bírám hogy próbálna engem is megtéríteni.Én szeretem a gyors kajákat meg az édességeket sőt nagyon édesszájú vagyok , a kávét is 4 cukorral iszom.Nem tudnék ilyen nő mellett élni.Jövőt tervezni sem lehet vele mert a gyerek nevelésénél és összeütköznének a nézeteink.
2012. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Örülnék, csinos alakja lenne és nem a tévé előtti tespedés jutna először eszébe, amint hazaér. Cukrászdába magam is be tudok menni, mondjuk alapból nem szeretem az édességeket.
2012. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elején egyetértettem veled, de a vége ("nem süt semmit, ha megkívánjátok az édeset") nem gondolod, hogy kissé túlzás? Te is tudsz sütni, ha akarsz, ő minek süssön, ha nem akar? Te sem csinálsz neki salátát, gondolom.
2012. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valahol idegesítő de még mindig jobb mintha nem figyelne oda egyáltalán az egészségére és a külsejére. Csak ne akarja rám tukmálni az életformáját.
2012. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amit felsoroltál, ahhoz egy kivételével nem szólnék semmit, mert magánügy, senkinek nem árt vele. De ha a TV előtt ülök, és ezért rám szól, na azért harapnék. :D
2012. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát éppen ezaz h rá akarja tudmálni. Legalábbis nekem ez jött le. Azt hiszitek h az ilyen nem nyafogna azért is h te sütit eszel?? Engem sem zavarna. Törődjön magával, legyen jó alakja, de abba ne akarjon már beleszólni h én mit csinálok meg eszek
2012. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!