Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök egészségmániás lenne?

Figyelt kérdés
Nem eszik cukrot, kenyeret, mindig csak saláták, update csoki max és naponta 1,5 órát edz. És ha ti ültök a tv előtt, akkor rátok szól, meg nem süt semmit, ha megkívánjátok az édeset.
2012. máj. 29. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ahogy ő él, azzal nincsen gond, ő dolga, de az, hogy rád szól mikor a tv előtt ülsz (pontosan nem is értem, mit szól, hogy "ne tévézz"?!) az már sok.
2012. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező,hol egy ilyen nő kérlek mutass be neki.Én örülnék neki,mert el is várom,hogy csinos legyen meg adjon magára.Ez egy igazi nő,neki nem kell rimánkodni az edzésért,mehetnénk együtt,kérlek mutass be neki,ilyet nőt keresek.Én edzésmániás,külső és egészségmániás pasi vagyok.

Aki szerint meg gáz,majd megnézlek titeket évekkel később amikor dugni csak hetente max egyszer az is 5 percig megy és majd az aluszékonyságtól nem bírtok semmit se csinálni.


U.i.:Cukor a legnagyobb méreg amit bevihetsz,nem tud vele a szervezet mit csinálni,gondolj arra amikor majd nyomod magadba az inzulint,én szóltam :(


24Ffi

2012. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, itt vagyok :PP


De én is azt gondolom, hogy azért mert én ilyen vagyok, nem kell még ezt mindenkire ráerőltetni, azzal úgyis csak ellenkezést váltanék ki a környezetemből. Én csinálom, amit csinálok, és aki szeretné annak segítek benne, hogy hasonlóan szép alakja legyen, mint nekem is. Ennyi. Aki sütit kér, annak meg sütit sütök.

2012. jún. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!