Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Itt téblábolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Itt téblábolok Pesten, össze vissza a Fiammal egy Nő miatt, és azt hiszem jó lesz, holott nem biztos, hogy itt a helyem (? ). tovább

Figyelt kérdés
Én 43F,a Nő 41.Gyerekkori szerelmek voltunk 86-ban,Bp.-en.Én irány vidék,Balaton,kert,családi ház,Ő Bp. Panel,9-ik emelet,és a hozzá illő stílus,g.ci.25 év után összejöttünk,együtt laktunk 5-en a panelban fél évig,de tegnap kibéreltem egy kisházat Szentmihályon.Az való igaz,hogy jó munkahelyem,és pluszmunkám van itt Pesten,de lelkileg fáj,hogy az a Nő,akit tudnék szeretni egészségesen,a két lányával együtt,és tökre jól tudnánk élni,csak a bezárt panelvilágban tud élni.Várjak rá,hogy hozzámcsatlakozik,vagy próbáljak felejteni,lépjek ki a munkahelyemről,és menjek vissza Balatonra,a saját kecómba,nyugisan.????
2012. jún. 17. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden nem jöhet össze. Örülj a szerető családnak, és a jó munkának!
2012. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz... Az eltelt idő alatt mindketten máshoz szoktatok hozzá, neki ez a panelos életmód jött be, az jelent biztonságot.

Mit mondott, miért nem megy/menne veletek?

(szerintem adj neki egy kis időt, ennyi év megszokás után nem biztos, h könnyű neki váltani - bár a helyében megtenném, nincs jobb, mint vidéken élni (de legalábbis kertesházban).

2012. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!