Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lettem 14 éves, lett is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lettem 14 éves, lett is egy elég jó barátnőm (? )

Figyelt kérdés
most már az van hogy minden nap csókolózunk, először csak puszi volt aztán szájra puszi most meg már nyelves, de minden nap, ti mit szólnátok magatokba mikor megláttok két 14 éves gyereket csókolózni az utcán?
2012. jún. 16. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Először arra voltál kíváncsi, hogy dugtokhattok-e most meg, hogy smároltok az utcán?
2012. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
arra nem vagyok kíváncsi hogy megdughatom-e, mert ha eljön az ideje akkor megdugom, de még nem meg egy ideig nem..., de arra válaszoljatok hogy mit gondoltok magatokba, mert elég sokan látnak mikor csókolózunk
2012. jún. 16. 16:23
 3/9 WhiteLabel ***** válasza:
100%
lesz*rom
2012. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Édes kisfiam, neked nem csókolózni meg dugni kéne, hanem megtanulni helyesen írni, és tisztelni azt akivel ezután vagy!

Nagy bajok lesznek itt még ezekből a "tiniszerelmekből"...

2012. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"arra nem vagyok kíváncsi hogy megdughatom-e, mert ha eljön az ideje akkor megdugom, de még nem meg egy ideig nem"


Azért mégis milyen szép, hogy még a fiatalságból nem halt ki a romantika. hahaha :D

2012. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Ha dugtok remélem elszakad a gumi, és apa leszel fiacskám.
2012. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ti már megint hülyék vagytok, és nem dugom meg még egy-két évig...
2012. jún. 16. 17:15
 8/9 WhiteLabel ***** válasza:
100%
soha ne dugd meg, nem szeretném ha szaporodnál.
2012. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kiafasztérdekel
2012. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!