Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek melyik fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik fajta jön be jobban?

Figyelt kérdés
Csak puszta kíváncsiságból: lányok, nektek a "vagányabb", bevállalósabb, poénosabb srácok jönnek be, vagy inkább a romantikust és az érzelgőst választjátok? És miért?

2012. jún. 15. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyan srácok, akik tudnak a helyzethez illően viselkedni...kell vagánykodni és kell néha igazán férfinak lenni, de néha egy kis romantika meg lelkizés sem árt.

19L

2012. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagányabb, Poénosabb és miért? - mert jót lehet velük hülyülni, és szórakoztatóak. :)


19/L

2012. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagányabbat választom, azért mert jobban feltalálja magát és általában nyitottabb és könnyebben ismerkedik mint a romantikus :) És egy vagány srác is lehet romantikus és olykor érzelgös :) Nem kell külön választani feltétlenül:P
2012. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 15. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kombó a poénos+érzelgős like me :D
2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És egyébként mit gondoltok arról, hogy egy srác az "első kategóriába" tartozott, de később nagyon érzelgőssé vált mikor barátnője lett? Tehát, gyakorlatilag vannak olyan elvárásaitok, ami esetleg ennyire.. ilyenné tesz minket fiúkat, vagy ez a lány természetétől függ? (Nem én vagyok az a valaki, hanem haverom járt így) :D
2012. jún. 15. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem minden lány álma a vagány, laza, picit rosszfiús srác, aki miatta romantikus is tud lenni, ezáltal könnyen lehet, hogy az első kategóriás srác átkerül a másodikba, de azzal sincs semmi baj, sőt.. :)

19/N

2012. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vagány,poénos .... egyszerűen az ilyen tipusú pasikkal jobban érzem magam , de azért nem árt ha egy csepp romantika is szorult belé
2012. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Még egyszer köszi!:)
2012. jún. 16. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Romantikus, de helyzetfüggő:D Poénok terén viszi a pálmát, mindketten nagyon elmebetegek vagyunk, ha humorról van szó:D

19/L

2012. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!