Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek melyik fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik fajta típus jönne be jobban? Casanova vagy Don Juan?

Figyelt kérdés

ha valaki nem tudná a különbséget akkor:


Canasona: ő arra törekszik hogy valaki minél tovább legyen egy avlakivel, ha viszont szakításra kerülne a sor akkor tartja még vele a kapcsolatot. Ezáltal kialakul egy lány baráti köre. Ez a típus a nőnek magát a lelkét akarja birtokolni.


Don Juan:arra megy hogy minél több kapcsolata legyen és nem a minőségre törekszik hanem a mennyiségre ami viszont sikerül is neki a legtöbb esetben mert van benne viszont valami megfogó de még sincs vele együtt sok ideig csak amíg elmondhatja hogy megvolt.


Ezt a kérdést azért írtam ki mert ahogy nézem mostanában a Don juan az úgy mondva ,,menő" és sikeres. Én a Casanovába sorolom magam és bármi van nem akarok smemi képp se a másik stílusba tartozni de ahogy észreveszem ma már a másiknak van sikere. Ti erről mit gondoltok?


2010. márc. 15. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
én teljesen egyetértek veled.
2010. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát...ez látod nagyon jó kérdés. Ha a casanova minél több ilyen lelket szeretne birtokolni, akkor maradjunk a don juannál. Amennyiben viszont hajlandó hűséges maradni, akkor egyértelműen a casanova. (Egyébként biztos vagy benne, hogy a kettő között ez a különbség?)
2010. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én 16 éves vagyok máég azt hozzá kell tennem és ezt egy nem tom mennyi idős, de elég sok szerintem olyan 50-60 körül ember mondta nekem. és igen a casanova az hűséges
2010. márc. 15. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

casanova. már csak azért is, mert őt Heath Ledger játszotta, Don Juant meg Johnny Depp, és Heath jobban bejön. (jött...) :)

De amúgy is Casanova. Ő nem csak arra megy, hogy elmondhassa, hogy, na megvolt az 500. nő is, akivel lefeküdt...

2010. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most akkor én vagyok a hülye? Pont most néztem a filmet, ahol Casanova minden ablakon bement este és mindenkivel létesített szexuális kapcsolatot, aki csak hagyta.
2010. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:18


Nem. Jól látod a dolgot. Nem tudom mi alapján találta ki ezeket a definíciókat a kérdező.

2010. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elnézést akkor azért a részért csak én így hallottam de akkor bocsánat én se jól értesültem róla
2010. márc. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!