Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Most őszintén titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Most őszintén titeket mien fajta lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Persze párotoknak !
2012. márc. 28. 17:28
 1/6 anonim válasza:
Akivel őszintén eltudok beszélgetni, jófej lehet vele szórakozni stb. a többi már csak rajtad múlik hogy ha cigizik megbékélsz vele vagy nem vagy ivás stb... ilyeneken gondolkozz el (ha valaki érdekel)
2012. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... legyen normális, meg ne legyen farka és golyói. Jó ha van legalább 2 lyuk a lábai között, és ha van füle, meg szeme, az sem hátrány :P Egyébként imádom a nagyon sötétbarna, vagy zöld szemű lányokat, az eredeti hajszínt, és szeretem, ha van alakja, vagyis nem sovány. Ha mell, akkor inkább kicsi mint nagy. És szeresse a zenét, de ne ilyen TUCTUCTUC legyen a mániája, mert az kikészít.. :)
2012. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.Külsőleg legyem számomra vonzó

2.Szeretem ha egy lány belevaló nem az a hisztis féle :)

3.Legyen művel,jó humorérzékkel bírjon,és legyen "nőis"(mármint belsőleg),lehessen vele bármiről beszélgetni

4.Ne legyen az a nagy bulizós(Nincs bajom vele ha csinálja de pl én nem nagyon szoktam és el is ítélem ha napi szinten többször megy vagy ilyenkor tulzásba viszi alkoholt)

5.És a legfontosabb.Ha bármi hozzákapcsolodó dolgot érzek(látom,érzem a parfümét,chatelünk,rágondolok stb) akkor egyszerűen vmi emberfeletti mennyei érzés töltsön el :)

2012. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:

1.) Kulso: Smink nelkul is szep (mert egy ido utan ugysem fogja erdekelni)

2.) Belso: Visszahuzo, vilag altal megnem ertett no, akit fel lehet fedezni.


Nalam ez a tuti recept

2012. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is: legyen annyi esze, hogy tudjon helyesen írni.

Másodszor: legyen annyira igényes, hogy tényleg helyesen írjon!

2012. márc. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sandule válasza:
Széplegyen aranyos összinte na és ne legyen hülye :D
2012. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!