Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen? Mi akar ez lenni? Miért nem tudom elfelejteni, vagy csak lazán kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.35 éves vagyok.Év elején megismertem eggy korombeli srácot a beten,sokat írtunk ismerkedtünk próbállgattuk eggymást.Minden térn ami így neten keresztûl lehetséges nagyon passzoltunk.Õ odavlt értem én is érte.Akkor arra fogtam,hogy rózsaszín felhõ elmúlik.Határok választanak el eggymástól emiatt csak barátság maradhatott köztünk.Ez érhetõ.Õ nagyon megértõ,vigyázza a sorsom tanácsokkal ahogy tudja,tehát nem dobott mint barátot.Nekem mai napig itt van,a szivemben.Sokat sírok miatta,lehet,butaság de lehet ennek a dolognak jövõje szerintetek?Nincs senkije,nekem viszont van eggy teljesen kiégett házasságom,amit már nem tudok megmenteni,volt megbeszélve voltak próbállkozások részemrõl ez irányban de minden maradt a régi.Érzelem és figyelemmentes hétköznapok a párom részérõl.Ami nagyon fáj az csak annyi hogy nem tudom mit tegyek,hogyan tovább.Volt már valaki így?És sikerûlt eggybekerûljön az elérhetetlennek tûnõ fiújával?Ugy érzem elsodornak az érzéseim nem tudok eggyszerûen tulpépni rajta.Ti mit ennétek?
2012. jún. 15. 09:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirási hibákért.Ne szóljatok le miatta.Siettem de összelehet rakni a mondanivalóm.
2012. jún. 15. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:

egy és nem egggy


Nézd felnőtt vagy, a házasságod sem jó, ha nem köt gyerek vagy egetrengető karrier ÉS a srác is annyira akar, mint te őt, miért nem költözöl abba az országba? Nem egyből hozzá, de ha ez az ország nyugatabbra van, munkát tudsz találni, ha a nyelvet is beszéled annál jobb. Fiatal vagy még, miért mondanál le a boldogságról?

Nem késő új életet kezdeni. De nem javaslom a csöbörből vödörbe esetet, azaz egyik pasitól a másikig költözést. Próbálj egyedül élni és közben építeni egy új kapcsolatot.

2012. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyerekeid is vannak akkor mielött végleg feladod menjetek el terápiára legalább elmondthatod ha az nem jön be hogy nem adtad fel könnyen. Ha semmi esély nincs rá hogy változzon a házasságod akkor viszont marad a sajnálatos válás és igen szerintem akkor probáld meg azzal a férfival föleg ha ugy érzed passzoltok bár szerintem ez személyesen fog eldölni majd. Mindenesetre sok sikert és kitartást!
2012. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek.Igen van eggy mondás,hogy lakva ismerszik meg az ember.Ez alapozott és helyes,mert neten más valóéletben más minden,gondoltam én erre is.Mégis úgy érzem hogy mivel nagyon megértõ alkalmazkodó,alázatos,beállitottságu vagyok,gondok részemrõl nem lennének.Olyan nehéz.A párom nemhogy terápiára nem jönne el,de még az orvosoktól is hidegrázása van.Ez nem fog menni,...Elutasitja volt már célozgatásom a terápia irányába a családorvos javasolta.Ugyhogy tényleg nem tudom hogyan?hova?merre?kivel?
2012. jún. 15. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!